Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért támadnak ilyen sokan...

Kathrin01 kérdése:

Miért támadnak ilyen sokan ezen az oldalon?

Figyelt kérdés

Nemrég kezdtem el olvasgatni itt a kutya témakörben, és azt tapasztalom, hogy itt mindenki okosabb akar lenni a másiknál, illetve, ha valaki nem ad meg mindent a kutyának, akkor az már egy sz*r ember.

Pl: aki nem Acanával etet, hanem olcsó tápot ad a kutyának, akkor azt már megkövezik.

Egyáltalán tisztában sincsenek itt az emberek, hogy ma Mo-on sok kutyának ennél rosszabbak a körülményei. Olyat is látni, hogy egy kutya egy méteres lánchoz kötve éli le az életét.

Inkább becsülendő, hogyha valaki állatot tart, megadja neki a szeretet, eteti, foglalkozik vele, alapvető oltást megkapja. Valaki még saját magának/gyerekeinek sem tudja megvenni a minőségi drágább ételeket, nemhogy a kutyának. De szereti és gondozza. Az ilyen embert miért kell támadni? Inkább dobja ki az úton szegény jószágot?


2010. ápr. 22. 08:09
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ne aggódj,sajnos nem csak itt a kutyás témában vannak rosszindulatú válaszolók,inkább a gyermekvállalásnál.Nézz be oda,borzasztó ami ott megy!


egy kutyáa anyuka.

2010. ápr. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
64%

Nem kell ezen felhúzni magad. Vannak ilyenek.

Én sem etetem Acana-val a kutyám, sőt más márkással sem, mert mindet kipróbáltam és nem ette a kutya ( jó hazudtam: kb. 6 hónapos koráig ette az ilyenekt). Kap olcsóbb tápot, házi kosztot vegyesen és láss csodát még a hasa sem ment soha. 2,5 éves. Ja, és nekünk a tenyésztő is mondta,hogy a legfontosabb a minőségi táp egy fajtatiszta kutyánál kölyökkorban ( tehát amíg fejlődik) utána lehet nyugodtan olcsóbbat. Egy keverék kutyánál meg az a lényeg, hogy tele legyen a pocakja :)

2010. ápr. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
55%
engem akkor biztos megköveznének, vidéken 5-6 macskánk is van. Kutyahamival vannak etetve, mert az a kis konzerv cicatápi még a fél gyomrukra se elég. De szép kövér macska is mind, és így a tápi is olcsóbb......
2010. ápr. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim válasza:
54%
Ez igaz.Egyesek tul sokat kepzelnek magukrol.En pl.feltettem egy kerdest gyermekvallalas temaban,mert napokig aggasztott a kerdes,ejjel aludni sem tudtam.Valami jo tanacsra vartam,ehelyett kigunyoltak.Sajnos nagyon sok rossz indulatu ember van!
2010. ápr. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
65%
Én kipróbáltam az Acanát, azóta hasmenéses a kutyám. úgyhogy erről ennyit :) :)
2010. ápr. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
85%

Én is jó táppal etetek de semmi bajom nincs azzal aki rosszabbal. Azt viszont elitélem aki kutyát macskát szaporít stb... Meg az is fontos hogy azért az ember tudja mi lenne a legjobb a kutyának! És ha van pénze akkor igenis vegye meg a jobbat! Azértt mert ő nem hiszi el vagy ilyesmi és ezért nem vesz azt elitélem, azt nem akinek nincs rá pénze.

Utolsóval viszont nem tudok egyetérteni! Mégpedig azért nem mert a kutya és a macska két különböző faj! Másra van szükségük! Ez a más pedig a kutyakajában nincs benne de a macskának szüksége van rá (azt hiszem taurin de nem biztos oO). Gondolom ha nem lenne alapvető szükséglet akkor nem lenne különböző a kaja. Ezen nem szabad spórolni. Szóval szerintem ez baj... Amúgy a konzerv drága és nem tápláló nagy része víz.

2010. ápr. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%
Ja bocs már nem utolsó, hanem a macskás. Amúgy az enyémek meg csontsoványra fogytak az Acana-tól. Viszont az Orijen jó.
2010. ápr. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
52%

Engem se szívlelnének, mert tejet adok a macskának néha, a savanyú tejet meg imádja a kutya.

A kutyáink lényegében mindent megesznek, és ezt a mindent kapják a száraztáp mellé.

A macskánk konzerves macskakaját kap, jobb minőségűt, ezt már tapasztaltuk, a macskák kényesek, az olcsóbb táptól betegedett meg az előző cicánk.

A másik dolog, amiért biztos megköveznek, hogy kint laknak a kutyák, egy nekik elkerített udvarrészben, ami kb. 100 négyzetméter. Akkor azért biztosan, mert folyton a kutyákon van a nyakörv, és azért is biztosan, mert ivarosak.

2010. ápr. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%

itt rengeteg olyan ember "találkozik", akik amúgy az életben messziről elkerülnék egymást, ezt ne feledjétek!

ezért kell jól meggondolni, mielőtt kérdést teszel fel, mert a hajléktalantól kezdve az otthon ülő, unatkozó anyukán keresztül, a magát tenyésztőnek képzelő 13 éves és még sorolhatnám kik fognak válaszolni!

2010. ápr. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
62%

Sok a sznob.

Sajnos.

2010. ápr. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!