Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám szemében mi jön...

LoveDog kérdése:

A kutyám szemében mi jön létre? A szeme sarkában van, nem az orrhoz közel lévő részben hanem a másik oldalon. Nagyon komoly lehet?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok, imádom a kutyáimat két labrador van... Kérlek segitsetek.. a papámmal mamámmal és anyukámmal lakok mondtam a mamának is és a papának is, hogy vigyük el orvoshoz de egyik sem veszi komolyan..Nézegettem az interneten szerintem harmadik szemhélymirigy előesése lehet a dologban.. de reménykedek, hogy nem az mert sokkal kisebb és a másik oldalon jön létre...
2011. jún. 27. 10:18
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem tudnád egy kicsit körülírni,hogy milyen,hogy néz ki,vagy képet csinálni és feltenni/hasonló képet keresni a neten?

Így nagyon nehéz megmondani.

2011. jún. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Hát ilyen krém-vagy fehér szinű, készitettem képet, de nem ismeri fel ez a nyamvatt gép a telefonomat :@ picike és a szem körül van..
2011. jún. 27. 10:25
 3/28 A kérdező kommentje:
Hogy lehet ide feltenni képeket, találtam a neten egy hasonlót..
2011. jún. 27. 10:29
 4/28 anonim ***** válasza:
2011. jún. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Ha a neten találtad,akkor csak kijelölöd a linket(ctrl+a,vagy egérrel végig húzod) kimásolod a linket(ctrl+c),beilleszted(ctrl+v) a kommentedbe:)
2011. jún. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

[link]

Oké, én a képet akartam beilleszteni.. na ezen az oldalon az utolsó kép.. Ilyesmi csak krémszinű, kisebb és vékonyabb és nem azon az oldalon van neki, mint ezen a képen, hanem a túloldalon (nem ami az orrhoz közel van, nem abba a sarokba)

2011. jún. 27. 10:42
 7/28 anonim ***** válasza:

Rákattintasz a jobb egér gombal a képre. Előugrik egy kis ablak, és ott lesz olyan hogy másol, vagy kép tulajdonságai. Erre megint a jobb egér gombal rákattintasz, elő ugrik egy másik ablak. Ott a cím melletti linkre kattintasz BAL egér gombal, és amikor kék színű lesz az a link, akkor nyomsz egy jobb gombot, akkor megint lesz egy kis ablak, és legfelül lesz hogy másol. Rákattintasz, és itt a kommentbe behúzos az egeret, nyomsz egy jobb gombot, kijön egy kis ablak, és beilleszt-re kattintasz.


Bocsi az offért.

2011. jún. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, aki foglalkozott a kérdésemmel.. :D Hasznos volt.. eddig :D
2011. jún. 27. 10:48
 9/28 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy bele ment fű mag vagy ilyesmi?

Az én kutyám szemébe volt hogy belement.

Váladékozik a kutya szeme? Csipás?

2011. jún. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Hát kicsit váladékozik ,de nem vettem észre, hogy csipás lenne.. Már csak abban reménykedek, hogy csak feltúrbózom ezt az ügyet, és nincsen semmi komoly baj. Ezt egy oldalról másoltam ki: A labrador sajnos hajlamos a szürkehályogra és a PRA-nak nevezett progresszív retinasorvadásra. Ezek örökletes gondok, tehát a megfelelő kiválasztás itt is a legfontosabb. Sajnos mind a két betegség a látás fokozatos elvesztéséhez vezet. Na most megnéztem mi ez a PRA, ez egy olyan betegség ami kutya (macska) szemének egyik legfontosabb örökletes megbetegedése. De nem hiszem, hogy ezt örökölte volna, mert egy közeli ismerősünktől vettük (kaptuk)és ők nem olyanok, hogy ne oltatnák be vagy ilyesmi..(ismerjük, és nagyon rendesek)De nem tudom akkor, hogy mi lehet.. Azt is olvastam, hogy (ha ez) szemcseppel lehet beggyógyitani (25%-ban hatákony) de akkor is egy idő után nagy valószinűséggel visszajöhet... :@ :S
2011. jún. 27. 10:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!