Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kinek tudnám jelenteni?

Kinek tudnám jelenteni?

Figyelt kérdés

Egy állítólagos "tenyésztőt" akarok bejelenti... Olyan körülmények között tartják a kutyákat amik éppen nem tüzelnek( bár azt nem latjuk, hogy a többit, hogyan tartják), hogy az hihetetlen. Rossz nézni a kutyákat ahogy a saját sz*rjukba tapicskolnak... Olyan illetőnek akarom bejelenteni aki előzetes bejelentés nélkül jön ki ellenőrízni... mert voltak már bejelentve de mire kijött valaki addigra eltakarítottak mindent és azóta is úgyan úgy tartja őket...

A helyi menhelynek lenne érdemesebb szólni vagy kinek? Légyszíves segítsen valaki... :-(



2016. szept. 6. 21:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
25%
Igen, szerintem a menhely bejelentés nélkül jön ki, bár őket nem kötelesek beengedni a tulajdonosok, ha jól tudom. Sajnálatos, hogy még a tenyésztők között is van ilyen, persze csak ha nem szaporító. :(
2016. szept. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Ha ezt részletesebben körülírnád akkor talán segítek.
2016. szept. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

1. Van egy olyan érzésem/érzésünk, hogy nem tenyésztőkről van szó hanem szaporítókról...


2. Hogy érted, hogy részletesebben? És, hogy-hogy csak talán segítesz? :O

2016. szept. 6. 21:52
 4/13 anonim ***** válasza:
Figyelj. Attól még, hogy szaros a környezetük, az nem elég indok. Ha vlés éheztetik vagy hetekig ketrecben tartják őket hetekig akkor az már más. Esetleg úgy néznek ki, mintha a hulla szájából rángatták ki őket a sok veréstől akkor valóban tenni kéne valamit.
2016. szept. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Bocs a félreírásokért. Fáradt vagyok.
2016. szept. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább menjenek ki és nézzék meg, az a biztos, főleg ha szaporító.
2016. szept. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Malacólba vannak tartva... Sosincsenek kingedve.. Sz*rjukba, pisijükbe fetrengenek. nem is nagyon takarítják a helyüket, enni nem tudjuk mikor kapnak, már persze ha mindennap kapnak... Víz ha jól látom, nem mindig van előttük. Nyáron miadtunk nekik inni. Szóval mondhatni nem nagyon foglalkoznak a kutyákkal.
2016. szept. 6. 22:03
 8/13 A kérdező kommentje:
De akkor kinek tudnánk szólni? A helyi menhely is elég? És esetleg ha úgy van ő tovabb intezkedik?
2016. szept. 6. 22:05
 9/13 anonim ***** válasza:
Hívd fel az állatvédőket, számolj be nekik erről és kérj tanácsot, hogy ilyenkor kit kell hívni vagy mit kell tenni.
2016. szept. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönjük. :-)
2016. szept. 6. 22:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!