Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Fel tudnám jelenteni?

Fel tudnám jelenteni?

Figyelt kérdés

Kb1-1,5 hónappal ezelőtt elvitték mind két cicámat..már akkor sem voltak valami szimpatikusok de apámék erőltették..megkértem őket hogy küldjenek már képeket majd a cicukról a későbbiekben,majd eddig nemküldtek és tegnap rájuk írtam..

Kaptam egy választ hogy..meghaltak a kiscicák két hete..elvileg a bolhaírtótól epilepsziás rohamot kapott az egyik és elmondása szerint a másikat is levitte orvoshoz ,bár szerintem ez sem valószinű és azt mondta neki az orvos hogy már neki sincs sok hátra...

nagyon szerettük a kiscicákat és mikor itt volt mondta hogy nemrég vesztette el egy hasonló korű macskáját..itt már kezd egy kicsit gyanús lenni a dolog..9 tengeri malac van a kis társasházi lakásukban..már ez is szerintem olyan körülményekre utalhat ami nem egészséges...


Ti mit tennétek a helyemben??feljelenteném szivesen csak nem tudom mennyire jogos..

Már kapott egy kedves kis emailt is mindezekre ,de nem hinném hogy hatalmas lelkiismeret furdalása lenne mivel a levelében sem tanusitott semmi ilyesmit..


Ha gondoljátok szivesen belinkelem a levelet nevét elérhetőségét ha tudtok valami megoldást..


Lehet cska én vagyok most ennyire...nemtudom milyen..de kiakasztott..

legsziveseben fognám és addig verném agyba főbe és itatnám vele a bolhairtót amig ők is epilepsziásrohamot nem kapnak!!!!!!!!!!!!


2010. júl. 14. 11:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia!Mennyi idősek voltak a kismacskák?Mert egy bizonyos ideig nem szabad őket bolhairtóval kezelni. Lehet, hogy ezt nem vette figyelembe. Tényleg fura ahogy leírtad, szerinted képes lett volna megölni őket? Van egy rendőr rokonom, ha gondolod megkérdezhetem. Elküldenéd a levelet?Hátha elolvasná.üdv:Tina
2010. júl. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
megmondanád h mi lenne az oka a feljelentésnek?teljesen alaptalan lenne!odaadtad a cicákat, azok meg megdöglöttek, én is sajnálnám de nem tudsz mit tenni! és tényleg megdögölhet a bolhairtótól ha erős, volt már tapasztatom, és láttam is
2010. júl. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Sztem nincs rá semmilyen jogalapod, hiszen nem tudod bizonyítani sehogy, hoyg mi is történt valójában, te is csak találgatsz ill. az ő elmondásukból ismered atörténteket.

Azért érdemes lenne rákérdezni egy állatvédő szervezetnél, hogy lehet-e tenni valamit, de nemhiszem, hoy bármit is lehetne tenni.

2010. júl. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ilyenekért jelentgetni? erre megy el az adófizetők pénze!
2010. júl. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
inkább erre menjen el a pénz mint a büdös cigányokra!!!!
2010. júl. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Téma: Re: cicákok


Feladás dátuma: július 14., 10:16



Üzenet szövege


Szia!


Bocsi,h eddig nem küldtem róluk képet,csak azért nem küldtem eddig képet,mert nagyon szomorú dolog történt velük.:'( Miután haza hoztuk őket,én bolhátlanítottam őket,és egész 2 héttel ezelőttig semmi baj nem volt. Ugyanis két hete csütörtökön délután jöttem haza párommal,és az a látvány fogadott,h a fiú cicus epilepsziás rohamot kapott,aminek előtte semmilyen tünete nem volt.Sajnos ez a roham el is vitte a cicust.Nagyon HIÁNYZIK!Mivel nem akartuk elveszíteni a másik cicát is,elvittük egy állatorvoshoz,és közölte,h sajnos már nincs neki sem sok hátra:'( Őt most vasárnap vesztettük el:'(

Erről jut eszembe!A kis cicusok szüleinek nincs ilyen problémája???Mert az orvos azt mondta,h vagy örökölték,vagy pedig 2 testvér leszármazottjai lehettek.

Nem tudom,h ezek után mennyire szeretnétek képeket látni,de azért küldtem pár képet az e-mail címedre.

Szia!

2010. júl. 14. 12:27
 7/11 A kérdező kommentje:

ilyenekért jelentgetni? erre megy el az adófizetők pénze!


neeem igazad van menjen el a bkv-sokra a börtönben ülő sorozatgyilkosokra stb..hülye szerencsétlen vagy .....

2010. júl. 14. 12:28
 8/11 anonim ***** válasza:

Igazad van.Nem erre megy az adófizetők pénze,hanem egyenesen

a miniszter tárcájába....

2010. júl. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egy ilyen levéllel nem mész sokra. Sajnos a cicákat vissza nem hozhatod, rájuk meg nincs így bizonyíték. Ha történnének fura dolgok és később tudsz rájuk bizonyítani megpróbálhatod. De ezzel semmi esély körülbelül.
2010. júl. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nagyon meg kell nézni a bolhairtó cseppeket. Már azért feltüntetik hogy milyen korú állatnak lehet adni és azt is ha Macskákra mérgező! Mert bizony ilyen is van. Felnőtt macskát is megölhet a bolhairtó!!! Nyáladzik tőle és rohamot kap végül elpusztul.


Nem tudod feljelenteni. Sajnos sokkal durvább dolgokért nem büntetik meg az állattulajdonosokat. Itt pedig nem tudsz szándékosságot bizonyítani és lehet hogy valóban nem is volt.

2010. júl. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!