Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti rá bíznátok a kutyátokat...

Ti rá bíznátok a kutyátokat egy idegenre hogy sétáltassa?

Figyelt kérdés
Lehet hogy magyar iskolába fogok járni ehhez oda kell költöznöm valszeg' egyedül. És mivel nem merném itt hagyni a kutyám inkább magammal vinném (a családomat nem érdekli ha beteg...) szóval iskola és valószínűleg munka mellett nem lenne elég időm sétáltatni. A kutyám sajna nem egy öleb, hatalmas kutya ezért pl idős szomszédra nem bíznám mert ha a kutya csak véletlen is ránt egyet és elesik nagyon megütheti magát :( a kutya jól nevelt, parancsokra hallgat, vizsgás kutya, egy fiatalabb fiúra vagy lányra bíznám aki azért határozott és nem esik hasra egy rántástól. Sajna ide nem merek ilyen jellegű kérdést feltenni mert nem tudom milyen ember írna, nem szeretném hogy ellopják vagy valami. Sok kérdést olvastam hogy pl nagyon szeretne kutyust de nem engedik, szívesen sétáltatna, szerintem egy ilyen gyerek megbízható és örülne ha kutyázhat. Igazából ez csak egy ötlet, a kérdés fenntvan, mi a véleményetek az ötletemről?

2016. szept. 14. 14:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
vannak kiképzők, akik sétáltatást is vállalnak.
2016. szept. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Csak valszeg jó drágán...
2016. szept. 14. 14:19
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

"nagyon szeretne kutyust de nem engedik, szívesen sétáltatna, szerintem egy ilyen gyerek megbízható és örülne ha kutyázhat"


Ilyen idegenre pont nem. Olyanra, aki nem gyerek, nem tapasztalatlan, volt már és jelenleg is van kutyája, más kutyákra is vigyáz/sétáltat, tehát leinformálható, olyanra már igen.

2016. szept. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
81%

olyan embert nem nagyon fogsz talalni, aki NAGYKORU, ELBIR vele es INGYEN setaltatja a kutyat...

amugy en senkire nem biznam ra a kutyamat, azt se engedem, hogy a jelenletemben barat / baratno hozza porazon.

2016. szept. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Csak ott a gond hogy a szüleim nem adnának több ezer forintot arra hogy a kutya munden nap meg legyen sétáltatva. Hallottam valamiféle szervezetekről akik viszonylag elfogadható áron sétáltatnak. Nem tudtok erről valamit?
2016. szept. 14. 14:30
 6/17 A kérdező kommentje:
Hol írtam hogy ingyen? És hogy nagykorú?
2016. szept. 14. 14:31
 7/17 A kérdező kommentje:
És igazad van inkább ráadok egy pelenkát és leviszem bapi 2x... az sokkal jobb vagy a szüleimnél hagyom had dögöljön meg... még egy ilyen egyszerű, elméleti kérdésre sem lehet logikus és normális választ adni...
2016. szept. 14. 14:34
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Neked meg mi bajod van, komolyan? Teljesen témába vágó válaszokat kaptál. Járj akkor iskolába úgy, hogy ne kelljen költöznöd, vagy menj levelezőre és vállalj úgy munkát, hogy tudj fizetni profi sétáltatót, vagy keress valakit, akinek más nyomora van, tudsz rajta segíteni (nyelvet tanítasz neki, korrepetálod, akármi) és cserébe sétáltatja a kutyádat... tiszta agresszív vagy, minden ok nélkül. Ne rajtunk verd le, hogy a szüleid olyanok amilyenek. Ha már itt tartunk, előre látható nagy változás előtt, mint pl. továbbtanulás, nem túl ésszerű háziállatot beszerezni, pont az általad vázolt helyzet miatt. Minden szeptemberben megy a kapkodás, hogy mi legyen a kis kedvencekkel.
2016. szept. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Terápiás kutya, egyszerűen kellett. Nem értem miért lennék agresszív. A szüleimmel sincs gond csak épp nem veszik észre ha beteg mert nem érdekli őket. Ha olyan iskolába akarok járni ami miatt nem kell költözni akkor nem megyek magyarországra és le van fújva az egész. Viszont én magyarországon szeretnék tovább tanulni. Az meg nem értem hogy miért kell ebből ügyet csinálni? Nekem csak kell valaki akinek van ideje napi 2x 20-30 percet sétálni egy nyugodt jól szocializált vizsgás munkakutyával... nem egy örjöngő fenevad, jó az egy dolog hogy kb 30 kiló de én 16 éves lány létemre simán bírok vele ha pl megijed (tüzijáték) a nővéremre szívesen rábíznám de dolgozik a párjával és a lakásába nem lehet kutya, a hugom meg megbízhatatlan...
2016. szept. 14. 14:55
 10/17 anonim ***** válasza:
Miért nem mész olyan gimibe, ahova beviheted a kutyát? :D
2016. szept. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!