Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sicu allergia/viszketes?

Sicu allergia/viszketes?

Figyelt kérdés

Van egy 9 honapos sicum, nyar eleje ota vakarozik eleg sokat. Voltam vele joparszor dokinal, mindig csak a prednisolon tablettat kapja. Kinyomta a buzmirigyet is. Kb 3 hete adom neki a csallan teat, meg kefirt v natur joghurtot, tojast adok neki. Allergias tapot kap. (Ciba fish&rice) orvos szerint nem tap allergia.

Es allermyles samponnal furdetem. Valakinek volt mar ilyen gondja, esetleg apoquelt adni ra? Most akarok neki pro plan tapot rendelni, ami a bor irritaciora van. Azt erdemes megprobalni?

Sose volt ilyen fajtam, nem tudom jellemzo e, o is csak azert kerult hozzank mert az elozo gazdaja beteg lett. Elore is koszonom a valaszokat!



2016. szept. 16. 12:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Van allergia teszt vérből. Nem értem, a doki miért nem ajánlotta még. Ha ilyen fiatal, mindenképp szükséges tudnod, mire allergiás. Ha az, egyáltalán. Nekem fiatalon a bűzmirigye volt a ludas folyamatosan, míg meg nem műtötték, most meg pollen allergiás és olyankor szteroidot szed. Amúgy nem fajta függő az allergia.
2016. szept. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ki kell vizsgálni, hogy mire allergiás.
2016. szept. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!