Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül kb egy pollen...

Mennyibe kerül kb egy pollen allergia teszt kutyáknak?

Figyelt kérdés
Az már tuti, hogy valamilyen pollenre allergias a kutyám, mert csak nyáron jön elő neki, viszont ezen a nyáron még csak nagyon enyhe tünete volt, egészen tegnapig. Én is allergiás vagyok a parlagfűre és mivel most van a szezonja így tippelek hogy a parlagfűre lehet a leginkább allergiás. Érdemes ilyen esetben csináltatni tesztet? Egyenlőre egy kenőcsöt használunk de majd szeretnék venni speckó sampont is, de a szteroidot elkerülném ha lehet

2014. aug. 13. 16:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Kb. 40-50.000 Ft egy allergia teszt, de ha tudod, hogy pollenre allergiás, akkor azzal úgysem tudsz mit kezdeni, tehát sokra nem mész vele, ha tudod, hogy melyik növényre érzékeny, így szerintem felesleges kifizetni.
2014. aug. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!