Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta ez a kutyus?

Milyen fajta ez a kutyus?

Figyelt kérdés
[link]
2016. szept. 17. 14:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Multkor a menhelyen láttam egy hasonló kut áz, ott nézz korul:)
2016. szept. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kutyát
2016. szept. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
keverék
2016. szept. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Toy uszkár-féle. Vagy, hajaz egy másik kérdésben lévő kutyusra, szerintem ő is ezek közé a kutyák közé tartozik. Ott ezt a választ adtam, szerintem itt is helytálló:


"Újabban, az unatkozó emberek kitalálták, hogy "designer" kutyákat kezdenek gyártani. Olyanok, mint egy plüss játék, aranyos, szép, ott marad, ahova teszed, lehet vele villogni, táskában cipelni mindenhova. Csak általában úgy sikerül őket előállítani (mivel a pici méret is eléggé fontos szempont), mint az "extra mini" esetleg "teacup" nevű kis beteges retteneteket. Jó, ha szegénykéim megérik az 5 éves kort. Mindezek mellett, ennek a kiskutyának szakszerű kozmetikázásra van szüksége, ha azt akarják, hogy így nézzen ki. Hetente hagynak a pitsák egy kész kis vagyont a kozmetikusnál a cukorborsó kinézetű kis státusszimbólumaikért. Ők sajnos az elkényeztetett, milliomos apukás lánykák játékszerei."

2016. szept. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

törpe uszkár. bár a válasz, már a linken is ott van....

de vigyázz, ha ilyen kutyát szeretnél, havonta/kéthavonta kell kozmetikáztatni, h ilyen legyen+ember legyen a talpán aki talál egy normális kozmetikust, aki meg tudja ilyen szépre nyírni. bár mindenesetre iszonyú sokba fog kerülni

2016. szept. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!