Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 7 éves yorki kutyusommal új...

7 éves yorki kutyusommal új lakásba költöztünk. Mindig pelenkára pisilt, ha sokáig magára hagytam. Akkor is előfordult néha, hogy nem sikeredett teljesen a papírra. Vajon miért?

Figyelt kérdés
Most úgy gondoltam egy tálcát is teszek a pelenka alá. Ebbe egyáltalán nem hajlandó belelépni, elé áll és a fele mellé megy. Mindig belecsalogatom, jutalmat is adok, ha belép, de ha pisilnie kell nem lép bele. Mi a jó istent kellene tennem?
2016. szept. 23. 22:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Pl.azért mert nem macska.
2016. szept. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nézd meg, mi zavarja. Lehet, hogy csúszkál az egész, nem stabil. Te se szívesen pisilnél jégen, gondolom :)

De azért alapvetően jobb lenne, ha egyáltalán nem kéne neki pelenka. Mennyi időre szoktad egyedül hagyni, amit nem bír ki?

2016. szept. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 bollocks ***** válasza:
Hogy mit kellene tenned? Például levihetnéd sétálni, mint ahogy a kutyákat szokták.
2016. szept. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán normális, hogy pelenkára pisil. Nem kéne annyi ideig magára hagynod, hogy nem bírja ki.

Egyébként pedig gondolom idegen neki a tálca, tart tőle, nem szimpatikus neki.

2016. szept. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

De könnyen megy az ítélkezés!

Csak a kérdésre kérek válaszokat. Köszi! A többit én megoldom.

2016. szept. 23. 23:47
 6/7 bollocks ***** válasza:
Ha meg tudnád oldani, nem itt kérnél segítséget. Attól, hogy macskaként tartod, még kutyád van.
2016. szept. 24. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Bocs, de a "többi" szót nem tudod értelmezni? Egyébként jó tanácsot is kaptam, köszönet érte, úgy tűnik megoldja a gondot.
2016. szept. 24. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!