Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy akitának kell télire "kabát"?

Egy akitának kell télire "kabát"?

Figyelt kérdés
Szóval itt ahol lakok borzalom hideg van. A Magyarországi hideg semmi ehhez képest. Hó csak titkán van de csontig hatoló a hideg amit szerintem egy akita is megérezne. Nem szeretném hogy megfázzon ezért arra gondoltam hogy vennék neki egy kabátot(kutyaruhát) esetleg van ötletetek hogy melyik lenne a legjobb?

2016. szept. 25. 09:22
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
39%
NEM KELL NEKI KABÁT!! Télen növesz majd magának vastag szörzetet!!!! Eszedbe ne jusson kabátot venni neki!!!
2016. szept. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
65%
Ha a marson laksz, akkor ajánlott neki valami kabát.
2016. szept. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Télire még a kölyökbundáját sem fogja levedleni nem hogy télit növeszt...
2016. szept. 25. 09:37
 4/31 A kérdező kommentje:
nem a marson de télen 2 kabátban 2 pólóban ,harisnyanadrág és jó vastag nadrág mellett is belém fagyott a sz_r...
2016. szept. 25. 09:39
 5/31 anonim ***** válasza:
38%
A kabátot a pic sák találták ki a kis cukimuki, táskában hordott kutyuskáiknak, mert azzal is lehet villogni. Egy akitának semmi szüksége rá.
2016. szept. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
65%
Merre fele laksz? Egy akita pont azert lett kitenyésztve, hogy jól bírja a hideget, és szánt húzzon, élvezni fogja a hideget:)
2016. szept. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
hát én nem is a cukcsi mukcsi balett meg hercegnő ruhákra gondoltam... :D Na se baj majd még meglátom. Csak mondjuk a kutyám nem kerti dísz szóval többnyire bent van. ha olyan hidegbe lépne ki a meleg lakásból csak egy laza tüdőgyulladást kapna de nem baj, úgyis én fizetem az állatorvost :D
2016. szept. 25. 09:59
 8/31 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem meg igenis vehetsz neki kabátot.Kertvárosban laktam és igen, volt ott is egy két kutyás akik kabátot adtak a kutyájukra ha kivitték.Persze ez akkor volt amikor még volt tél.Ha úgy látod hogy fázik nyugodtan vegyél.A TE kutyád.
2016. szept. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
82%
Mi nem tudjuk, hol laksz, ott milyen hideg van (az, hogy te két kabátban megfagysz, nem mond semmit, én itt izraelben is megfagyok télen). Miért nem kérdezed meg az ottani kutyásokat? Ők tudják. Pl Magyarországon körberöhögnék azt, aki a mudijára kabátot tesz, de a finn és orosz mudisok öltöztetik a kutyáikat télen.
2016. szept. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
69%
Na de ha állami titok, hogy hol laksz, és csak annyit tudunk, hogy TE fázol, akkor mégis hogyan vársz normális választ?
2016. szept. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!