Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Westie kiskutya gondok?

Westie kiskutya gondok?

Figyelt kérdés
A westie kiskutyánk 2 hónapos, folyamatosan bepisil,bekakil,ez még nem lenne olyna nagy gond,viszont folyamatosan bevadul,alszik,felkel,és nem lehet vele bírni,megtámad engem is,tépi a lábam,a kezem harapja,vicsorog rám, sok mindent próbáltunk (seggére csapni,ujságpapír,lekiabáltuk, felvettem a garabancánál fogva,leszorítottam),semmire nem reagál,inkabb csak még vadabb lesz,már szinte félek tőle,nem hagyja hogy csináljam a dolgom,csak akkor tudok foglalkozni a saját dolgaimmal mikor alszik,van egy csomó játéka,de hiába adom oda neki,továbbra is harap, teljesen el vagyok keserdve,probáltuk hogy hogy lefárasszuk,elvittuk nagy füves területre,futkározott,de amint hazaértunk ismét bevadul,nagyon fáj mikor belémharap, a pórázt nem bírja sétáltatni se tudom hogy attol esetleg kifáradna, tudna valaki tanácsot adni?

2016. szept. 26. 11:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
56%

1. A Westie nem való csak kintre.. Kinti-benti kutya.

2. A Westie egy terrier. Terriert csak az vesz, akinek rá ideje, passzol hozzá.

3. Olvass Cesar Milan és Victoria Stilwell könyveket.

4. Ne verd, nem jó...

5. Dobálj labdát érd el hogy vissza hozza, húzhat kötelet és tanítsd meg ereszteni turelemmel.

6. Menjetek suliba, oviba.

7. Ha durvul és harap visíts fel egy hangosat majd fordulj el és hagyd ott, ne foglalkozz vele...

2016. szept. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%

8. Rakj le neki pelust, ha rápisil dicsérd meg lelkesen és adj neki jutalomfalatot!!!

9. Lesz dolgod, hajrá :D

2016. szept. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
válaszaitokat köszönöm :) igyekszem fejlődni,miután megkapta az oltási programot megpróbálkozunk a kutyasulival,sajnos a közelben nem találtam de még keresgélek
2016. szept. 27. 20:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!