Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 10 hetes oltott, egészséges...

10 hetes oltott, egészséges kiskutyám megharapott. Minimálisan vérzett. Lebetadinoztam, kell még tennem vele valamit?

Figyelt kérdés
2016. szept. 30. 00:44
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Nem :) Egy kis karcolástól semmi bajod nem lesz, legrosszabb esetben bepirosodik kicsit és érzékeny lesz (ezt lehet megelőzni betadine-nal). Engem pár hetente szétrág ovin egy-egy kölyök a tűhegyes babafogaival, amikor éppen mutatom, hogy kell leszoktatni a harapdálásról, és még mindig élek :D
2016. szept. 30. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Akkor nem lesz semmi bajom? :)

Sajnos a sebek után/miatt általában pánikrohamokat kapok, hogy vérmérgezésem lesz, vagy valami.

2016. szept. 30. 00:50
 3/6 anonim ***** válasza:
#1 hogy kell leszoktatni a harapásról? Az enyém már egy éves, lány bichon, és harap. Gyerekeket is megharap.
2016. szept. 30. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Ylyria ***** válasza:
68%
Bár nem az egyes vagyok, de tudok segíteni. Játsz vele, vagy idézz elő egy olyan helyzetet amikor harap. Ha ez meg történik ne ijedj meg, szólj rá erőteljesen, hogy "Nem harap!" vagy "Nem!" (mindig ugyanazt a parancsszót használd) és ne játsz vele egy 3-4 percig aztán megint. Először nem fogja érteni miért nem játszol vele és ugatni fog meg kaparni és felhívja magára a figyelmet, de ne foglalkozz vele. Sok sikert!
2016. szept. 30. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#3: Ha nem csak túl erősen játszik, hanem direktben harap, az más téma, nem ilyen általános a megoldása, de ha elmész egy jobbféle kutyasuliba, akkor ott megoldják neked elég gyorsan.
2016. szept. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Köszi, kiprobálom. Játékosan harap de elég kellemetlen. Másoktol hallottam hogy nem tanulta meg a puha harapást. A kisgyerek ha meg akarja simogatni rögtön befalja és jól megszorítja, sok gondom van emiatt.
2016. okt. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!