Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan lehetne ezt megoldani?...

Szandi007 kérdése:

Hogyan lehetne ezt megoldani? Tudnátok tippeket adni?

Figyelt kérdés
2 kutyusom van, egy havenese es egy csivava. A csivit lassan 1 éve fogadtuk örökbe.Kislány,5 éves és ivartalanított. Az ideiglenes gazdinál pelenkára pisilt a lakásban... Kertes házban lakunk és a másik kutyám teljesen szobatiszta csak kint végzi a dolgát. A csivim is tudja már hogy kint kell elvégezni, de ha hideg van nem megy ki és inkább pisil kakil a lakásba. van kint neki pelenka de nem oda pisil hanem ossze vissza a szőnyegekre. Csak akkor van probléma ha hideg van kint, egész nyáron kijárt pisilni kakilni a kertbe semmi baj nem volt vele. mivel a másik kutyus szeret a szőnyegen heverészni nem szeretném befújni ilyen spray-el ami büdös nekik.Hiába viszem ki reggel a csivit hogy pisiljen , van amikor nem pisil van amikor nagy nehezen sikerül.

2016. szept. 30. 21:58
 1/10 anonim válasza:

Tudom hülyén hangzik de legyen egy kis víz lepergetős bélelt kabátja nem kell a legdrágább és a legcsillogós villogósa+mini zokni mert akkor tuti fix nem fog fel fázni.


Remélem segíthettem.

2016. szept. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Első xddddddd
2016. szept. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Állat tenyésztő vagyok szóval ne okoskodj köszi. sokan fordultak ilyennel hozzám hogy annyira fel fázott a kutyája hogy 1 hónap volt a gyógyulás. De gondolom te állat tenyésztő vagy hogyha így tudod a dolgokat!!!
2016. szept. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha hideg van neki, fel kell öltöztetni, és kivinni. Addig kint maradni vele, míg nem pisil.

A szőnyegekre azért pisil, mert pelenkára próbáltad szoktatni. Ez nem jó, mivel azt tanítja a kutyának, hogy a házban is nyugodtan elvégezheti a dolgát. Neki mindegy, hogy pelenka vagy szőnyeg, amint látod.

Szedd fel a pelenkát, sőt ha lehet, egy ideig a szőnyeget is. A kutyust meg vidd ki gyakran, megfelelően felöltöztetve.

2016. okt. 1. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Állattenyésztő...de mégis milyen állat? Minden faj különböző :D ha kutyatenyésztő lennél nem azt mondanád magadra hogy állattenyésztő
2016. okt. 1. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Mindenki máshogy hívja én így. A kis testű kutyákra gondoltam.
2016. okt. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
+ kutya tenyésztő vagyok.
2016. okt. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Abban igazad van, hogy a csivava fázós, és ha hideg van neki, őt fel kell öltöztetni. Komfortosabb úgy neki, ha nem fázik, nem lesz baja a kintléttel sem, és szépen elvégzi a dolgát. De, hogy te akkor vagy tenyésztő, amikor piros hó esik, az is biztos. Inkább valamiféle, magáról sokat képzelő szaporító. Ha a jófogásos hirdetéseid szövege is ilyen gyönyörű, akkor képzelem, miféle embereknek adhatsz el kutyákat...
2016. okt. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem en szoktattam a pelenkara , meg se fordulna ilyen a fejembe hogy a kutyam a lakasba intezze el a dolgat , csal mivel az ideiglenes gazdinal ehez volt szokva ... Tudja o hogy nem szabad csak lusta kimenni , utalja a ruhat . Csak nem tudom hiaba viszem ki minden reggel meg egesz nap, hozzaszokik ? Meg utana kimenne magatol is ha en nem eroltetem allandoan ?
2016. okt. 2. 22:07
 10/10 anonim válasza:
Nem rakok fel jó fogásrs se ilyen oldalakra a kutyákat.
2016. okt. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!