Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik fajta? Bővebben lent.

Melyik fajta? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Szeretnék egy kutyát de nem tudom milyen fajta legyen. Azt szeretném ha aranyos lenne, okos tehát pl.mellettem sétál leül pacsit ad stb. , és a szőrét se kelljen nagyon áploni nyilván havonta kéthetente megfürdetném. Előre is köszi a válaszokat!

2016. okt. 2. 21:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Naponta hányszor, milyen hosszú időre tudod elvinni sétálni? Kint vagy bent tartanád?
2016. okt. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Na igen meg mekkora? Ha kinti akkir golden ha benti akkir spaniel. De ezeken kivul kb meg 25 masik kutyafajta is jo lehet. Akar keverek is.
2016. okt. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat inkább benti mint kinti és nem nagy tehát egy kicsi közepes méretű, sétálni egy nap kétszer biztos menne
2016. okt. 3. 07:13
 4/6 anonim ***** válasza:

Okos legyen, leült, pacsit ad - ez mind csak a te nevelésed eredménye. Magától egy kutya sem ilyen.

Mivel nincs egy kialakult elképzelésed a fajtáról, javaslom nézz körül a menhelyeken. Biztos vagyok benne, hogy találsz megfelelő kutyust.

2016. okt. 3. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat inkább benti mint kinti és nem nagy tehát egy kicsi közepes méretű, sétálni egy nap kétszer biztos menne
2016. okt. 3. 16:41
 6/6 huha24 válasza:

Szerintem mielőtt bármilyen kutyád lenne, olvass utana jobban a dolgoknak. A kutyád nem fajtátol függően tud pázsit adni meg szepen sétálni, azt neked kell megtanitani neki.

Olvass sokat a témával kapcsolatban, utana pedig fogadj orokbe egy menhelyes kutyat. Ott biztos megtalálod a neked valot (van választék).

2016. okt. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!