Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mondanátok nekem olyan kutyafa...

Mondanátok nekem olyan kutyafajtákat, amik alapból nagyon hűségesek, ragaszkodóak?

Figyelt kérdés
Köszönöm

2016. szept. 30. 19:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
39%
Kuvasz, komondor, puli, TACSKÓÓÓÓ
2016. szept. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%
KUTYA
2016. szept. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Bull típusú terrierek. De ne ezért válassz ilyen fajtát, kérlek, hanem mert az egész kutya mindenestül megfelel neked :)
2016. szept. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
32%
A mentett, menhelyes kutyák :)
2016. szept. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%

Önmagában a kutyák hűségesek és ragaszkodóak.

Egyedenként változik melyik az amelyik kevésbé ragaszkodik. Fajtára én ezt nem tudnám lebontani.

Egy yorki is hűséges és ragaszkodó akár csak egy német juhász.

2016. szept. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Ez tényleg, nem annyira fajtától, hanem a kutyától függ. Meg amúgyis az összes kutya az, legalábbis azzal aki neveli. Egy biztos, a menhelyiek nagy eséllyel hűségesebbek és ragaszkodóbbak. Nekem is volt már menhelyi kutyám, elég egy gazdás volt, hozzám nagyon ragaszkodott, de másoktól többnyire tartott.
2016. szept. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért ácsi, vannak önállóbb fajták, akik tök jól elvannak az ember nélkül is. A maguk módján ragaszkodnak ők is, de nem látványosan. Gondolom a kérdező olyanra gondolt, amelyiknél ez egy egyértelműen látszódó dolog.
2016. szept. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Akumi ismerek egy közép ázsiai-t aki elvileg önálló fajta,de annyira embercentrikus, állandóan a gazdái mellett lebzsel :D


Persze foglalkozás függő is. Gondolom amilyek önállóbb fajtát kirakják a kertbe és napi 2x látja a gazdáját az nem lesz annyira ragaszkodó mint az amelyikkel napi szinten foglalkozva van elég sokat :)


Szóval egyed,foglalkozás függő is szerintem.

2016. szept. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mudi, csivava.
2016. szept. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A fajták nagy többsége ilyen. Egy példa: dobermann.
2016. szept. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!