Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek jó lesz neki?

Szerintetek jó lesz neki?

Figyelt kérdés

Van egy 9 hónapos magyar vizslám,akit nagyon szeretek.

De sajnos,nagyon sok csínyt követett el.

Megette a szüleim csirkéit,és bemutata a lakberendező képességeit is.

Én nem akarok megválni tőle,de a szüleim egy régi ismerösunknek akarják elajándékozni.Ott tudom hogy jó helyen lesz,mert nagyon fogják szeretni.De félek szerintetek jó lesz neki ott? Megszokja majd?



2016. okt. 5. 16:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%
már ne haragudj, de egy vadász kutyától mit vártatok? hogy összebújva alszik a csirkékkel? ösztön. a szétrágásól meg le lehet szoktatni. furcsa lesz neki, de megszokja. mennyi ideje van nálad?
2016. okt. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%
Nevelni, lefárasztani kell a kutyát, nem pedig egyből túladni rajta, ha gond van. Milyen nevelési módszerekkel próbálkoztatok, illetve mennyit és mit foglalkoztok vele naponta?
2016. okt. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
6 hetes volt amikor ide hoztuk :(
2016. okt. 5. 16:31
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
A kutyád úgy viselkedik, ahogy egy normális kutyakölyök viselkedik, de le lehet róla szoktatni. Ha az új gazdi nálatok jobban ért a kutyákhoz, csak jobb helye lehet.
2016. okt. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
92%
8 hetes koráig el sem lehetett volna választani... Ha hozzáértő kezébe kerül, aki tud vele bánni, akkor biztosan jól fogja magát érezni.
2016. okt. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
És ráadásul túl korán hoztátok el, szaporítótól. Gratulálok.
2016. okt. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Sok csínyt követett el, de furcsa, egy kölyökkutya, aki vadászkutya ráadásul, nem szoborként üldögél egész nap egy nyugágyban.. őszintén mit vártatok, ezt nem sejtettétek előre? Legalább kutyasuliban voltatok, hogy megtanuljátok hogyan kell fegyelmezni egy ilyen okos és energikus kutyát, vagy a csodát vártátok? Mert még most sem késő, beszéld rá a szüleidet, a kutyasuliban ti tanultok kutyával bánni... ez az "elvisszük egy ismerőshöz/elvisszük egy farmra" meg csak duma, jó esetben egy menhely elé dobják ki, rossz esetben az autópálya mellé. Mégis ki fogad be szerinted "jó helyre" egy totál neveletlen, kamaszkorba lépő, energikus, mindent lezúzó kutyát? Kampányolj nagyon a szüleidnél, mert a kutyádra csúnya sors vár, ha ti kidobjátok. :(
2016. okt. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Én nagyon sokat foglalkoztam vele,és ismeri a vezényszavakat is.De úgy érzem hogy nem elég neki,az udvar hanem nagyobb térre vágyik.Én nem tudom ezt megvalósitani sajnos.Az új gazdinál,lehetősége lenne a vadászatra az erdőkben,mezőkön.
2016. okt. 5. 16:39
 9/17 anonim ***** válasza:
84%

Persze, hogy nem elég neki az udvar. Egy kutyának sem elég. Mindennap kell vinni sétálni, lemozgatni, más kutyákkal bandázni vele stb.

Ha az új helyén ezt megkapja, pláne, ha még vadászhat is, akkor a kutya érdekében add oda őt.

2016. okt. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

"Az új gazdinál,lehetősége lenne a vadászatra az erdőkben,mezőkön."

Mennyi idős vagy? Tényleg beetettek azzal, hogy egy nagybirtokos vadászhoz viszik a kutyádat? Szivem, valami nagyon csúnya dologra készülnek... egyszerűen kivágják őt az utcára. Méghogy erdők és mezők, ne idegesíts már.

2016. okt. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!