Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek jó lesz neki?

Szerintetek jó lesz neki?

Figyelt kérdés

Van egy 9 hónapos magyar vizslám,akit nagyon szeretek.

De sajnos,nagyon sok csínyt követett el.

Megette a szüleim csirkéit,és bemutata a lakberendező képességeit is.

Én nem akarok megválni tőle,de a szüleim egy régi ismerösunknek akarják elajándékozni.Ott tudom hogy jó helyen lesz,mert nagyon fogják szeretni.De félek szerintetek jó lesz neki ott? Megszokja majd?



2016. okt. 5. 16:10
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Ismerem az illetőt akinek oda akarják adni.És lehetöségem lenne meglátogatni is,mert pár km-re lakik tőlünk csak.Nekik se lenne szívűk rosszat tenni vele,tudom.Azért is ajándékozzák oda,ismerősnek.
2016. okt. 5. 17:03
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Én mikor 11 körül voltam volt egy ideg beteg kutyám, nem lett megnevelve nem lehetett segíteni rajta. Egyik nap haza érve már nem volt a helyén, a szüleim azt mondták elvitték egy szállásra (tanyára) ott már jó neki. Aztán évek múlva megtudtam hogy csak simán fizettek valakinek hogy "rendezze el".... Nagyon bánt hogy akkor még nem volt elég eszem hogy elkezdjem megnevelni, pedig talán ment is volna. De miután megölt egy utcáról befogadott kiskutyát és a másik kutyánkat is megtépte a szüleimnél be telt a pohár. Szóval én évekig abban a tudatban éltem hogy a kutya jó helyen van...mondjuk annyira nem tévedtem.
2016. okt. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
92%
Utolsó, dettó. Tapasztalatból mondom, velem is ezt játszották el. Minden távoli, jó helyre vitt kutya csúnyán végzi...
2016. okt. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom,de az én kutyámnak nem lesz olyan sórsa.Ahogy mondtam ismerem azt illetőt,évek óta és meglátógathatom a kutyát.
2016. okt. 5. 17:54
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk sétáltatni kéne, ha nem elég neki az udvar.
2016. okt. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Akkor most mi a kérdés? Hogy oadajándékozzátok-e valakinek, akit mi nem ismerünk, ahogy téged sem? Megerősítést vársz? Egy vizsla bizony (mégha szaporított is, feltételezem, nem tk-s kutya, de a kérdés szempontjából mindegy is)kőkemény feladat és rengeteg idő/munka. Vadászkutya volna alapon. Akár családi, akár panelházban él -vagy bárhol városban-, a napi 3-4 óra intenzív fársztás, séta az alap. Mi megjártuk mindkettőt, kertesből társasházba (muszájból, nem jókedvünkből). Nyilván az előbbi jobb volt, de itt is minden ugyanúgy megoldható, csak rengeteg energia, odafigyelés. Igen, menjen, ha biztosan tudod, hogy jó helyen lesz, minden kutyának jobb ott, ahol kielégítik az igényeit, mind mozgás, tanulás, törődés szintjén. A legjobbakat kívánom a kutyusnak! Aropó: Egyetlen kutya sem, de legalábbis a kölyökkortól nevelt, nem követ el rendszeresen "csínyt" hobbiból/jókedvéből, ha mégis, akkor ott vagy a neveléssel, vagy magával a tartásával vannak a gondok,nem a kuytával(unatkozik, az aktív foglalkozás hiánya)!
2016. okt. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Erdőkben, mezőkben sétál majd? Talán az örök vadászmezőkön(:

Szomorú(:

2016. okt. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!