Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az nagy baj ha az állat...

Az nagy baj ha az állat orvosom fére értette a nevem és Brigittát írt Gréta helyet a kiskönyvébe?

Figyelt kérdés

mellesleg lehet hogy a csip is Brigitta ként van benne..


nem gondolkodtam és átírtam a kiskönyvében Grétára a nevet, de lehet hogy nem ellet volna.


mit lehet most tenni?

mennyek vissza?

hogy mondjam hogy fére értette a nevem?



2016. okt. 7. 11:05
 1/6 anonim ***** válasza:
A chip miatt mindenképpen menj vissza.
2016. okt. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Menj vissza, mondd meg így egy az egyben, hogy mikor ott voltál történt egy kis félreértés Gréta helyett Brigitta lett beírva és hogy szeretnéd, ha a chipen ezt kijavítanák, hogy ha bármi lenne ne akkor kelljen ezzel futkosni.
2016. okt. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Félrte értette a nevem? Mutasd meg a személyid akkor :O
2016. okt. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Oltási könyvbe nem írogathat a gazda. Az csak a doki joga.

Vidd a könyvet csak vissza, és javíttasd ki, ahogy a chip regisztrációjában is.

2016. okt. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszönöm, már vissza vittem átjavították.

a kiskönyvre azt mondta hogy nem baj.

2016. okt. 7. 12:25
 6/6 anonim ***** válasza:
31%
Hoppá! Te is félreérted egyes szavak helyesírását. Az alapszót kell nézni előbb, hogy azt hogyan írják. Fére olyan szó nincs, de fél-re van, olyan szó sincs, hogy mennyek, csak azért nem húzza alá a helyesírási program, mert a mennyek (égboltok)ra gondol. Itt az alapszó a menni, és ezért menjek a helyes írásmód. A múlt idő is két t, ha magánhangzó után következik a t: ellett, vagy: adott, nézett, de ha mássalhangzó után jön, akkor ment, ült, ilyenkor csak 1 t. Bocsánat, ez kikívánkozott belőlem.
2016. okt. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!