Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért van az, hogy még mindig...

Miért van az, hogy még mindig ennyire hiányzik?

Figyelt kérdés
Most októberben lesz 8 hónapja, hogy meghalt a kutyám. Még mindig nagyon hiányzik. Néha olyan érzés mintha velem lenne, ha kimegyek az udvarra ott van. :( :'(

2016. okt. 10. 17:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez normális.Gyászold meg és próbálj egyre kevesebbet gondolni rá.Tudom elcsépelt de az idő tényleg gyógyít.Sajnálom a kutyusod de gondolj rá hogy jobb helyen van már és ő se szeretné hogy szomorkodj miatta.Mindig is emlékezni fogsz rá és hiányozni fog sajnos:/
2016. okt. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem 13.-án lesz 4 hónapja, hogy elpusztult a kutyám.

Én mindenhol látom, házban és udvaron is (kinti-benti) kutya volt. Minden este azota vele álmodom.. most viszont ugy döntöttem, hogy elengedem őt. Holnap megyünk el egy ugyan olyan kiskutyát venni mint amilyen ő volt (színben, fajtáilag, szemben, kinézetben) 10/8-son hasonlít az elpusztult kutyámra ez a másik, ugyhogy (nem mondanám, hogy helyettesíteni akarom vele), de azt sem, hogy nem. Ugy fogok vele bánni, mintha a régen elpusztult kutyám lenne. Probáld meg te is. (Én azért teszem ezt, mert nagyon hiányzik, és nagyon rossz nélküle :( )

2016. okt. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kettes. Ugy is teljesen mas lesz ☺ de persze ez az egyetlen jo gyogymod
2016. okt. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szeretnék majd én is másik kutyát, de most még nem. Olyan fajtájút semmiképp.
2016. okt. 11. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!