Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi az a 'kölyökcsomag'? Mi...

Mi az a 'kölyökcsomag'? Mi van benne?

Figyelt kérdés

2016. okt. 11. 13:25
 1/7 anonim ***** válasza:
hol olvastad? tenyésztő írta, neten valamelyik webshop oldalán? (eltérő mit takar)
2016. okt. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tenyésztő honlapján.
2016. okt. 11. 13:28
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
nyakörv,póráz,tálak,táp,játékok és valami rongy. Én ezt olvastam az egyiknél.
2016. okt. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
nyakörv póráz nem feltétlen, általában némi táp (amit nála is evet), rongy amin az anya és az alom szaga rajta van, játék/ játékok (bár nem minden esetben) egyik barátnőm a pulijához kapott egy kis "használati útmutatót". Ezt tenyésztője válogatja én pl. csak kaját kaptam meg vittem rongyot és bedorzsölte vele az anyát és a tesókat. + féreghajtót
2016. okt. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A póráz, nyakörv szerintem jobb is, ha nincs benne, szeretem én ki kiválasztani a dolgokat. :)
2016. okt. 11. 14:42
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Tenyésztő válogatja, ami mindegyiknél szokott lenni benne, az a táp, amit a tenyésztőnél evett, és valami olyan tárgy (lehet rongy vagy egy játék, mi például egy kötéljátékot kaptunk), amin rajta van az alom szaga. Hogy ezeken felül mi van még, ha van, az egyedi.
2016. okt. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi egy 'mama és tesók illatú' kis törölkozőt kaptunk, a kedvenc labdácskáját és olyan tápot, amit ott is evett.
2016. okt. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!