Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szuka kutya hazaszállítása...

Szuka kutya hazaszállítása ivartalanítás után?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Jövő héten visszük szuka kutyámat ivartalanításra, de közben az a kérdés merült fel bennem h a műtét után hogyan fogjuk az eszméletlen,40 kg-os kutyát hazavinni? Elvileg valami stabil hordozóeszkoz kellene, de mi??? Autóba be, aztán ki, ti ezt hogyan oldottátok meg nagytestű kutyával?
2016. okt. 11. 15:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Plédre ráfektetni, és 2 ember viszi, mintha egy függőágyban feküdne.
2016. okt. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

1) Lehet, hogy nem lesz eszméletlen, az altatástól függ (pl. ha gázzal altatják, hamarabb tér magához) és attól, hogy az orvos mikor szól, hogy lehet érte menni. Van, amelyik megvárja, míg eléggé magához tér. Legutolsó ivartalanítási műtétnél a szukánk a saját lábán jött ki a kocsiig.

2) Az orvos is kihozhatja, pl. gurulós asztalon, az autóig. Ez rendelő felszereltség függvénye is nyilván.

3) Amit az első válaszoló írt.

2016. okt. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, a pléd nekem is eszembe jutott, csak amikor a macskákat vittem ivartalanításra, akkor mondta a doki ezt a szilárd felületen való szállítást és ezért bizonytalanodtam most el. De akkor köszi 😊!
2016. okt. 11. 15:39
 4/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen, most már teljesen megnyugodtam! 😊
2016. okt. 11. 15:41
 5/6 anonim ***** válasza:
Normális doki akkor adja ki a kutyát ha már valamennyire magánál van. Kábultan ne hozzátok el! A pokróc jó ötlet
2016. okt. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

el lehet hozni kábán is utolsó, épeszű gazdánál baja nem lesz.

esetleg ha tartasz tőle vagy sokat kéne cipekedni vele (nekem lépcsőn kellett felhoznom de ő kicsit kisebb) akkor megkérdezheted, hogy maradhatna -e bent ébredésig, van akinél ez eleve így megy. nekem az orvos hozta ki és rakta be az autóba, hazafele én, de volt nálam "segítő".

a lényeg, hogy ne nagyon "folyjon ki" a kutya a kezedből, ne görbüljön. két ember pléddel szerintem már meg tudja tartani rendesen, ha kevesebbet kell menni még egyedül is.

2016. okt. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!