Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan "mondjam" el, illetve...

Hogyan "mondjam" el, illetve hogyan mutassam ki a kuytámnak, hogy a világon mindennél jobban szeretem?

Figyelt kérdés
Vagy tudja? :)
2008. okt. 3. 18:22
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Tudja...
2008. okt. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
ha megfelelően kimutatod biztos tudja, de azzal is biztos rájön, ha kedveskedsz neki, ha sokat öleled, simogatod, kedvére adsz enni stb. nekünk yorkink van, és imádjuk és szerintem ő is minket, mi kézben hurcoljuk mindenhova, mindig ölben van, mert ott szeret lenni, mindig felkéretszkedik, velünk alszik, mert ott szeret, stb. szerintem az ilyenekből egy állat érzi ezt, sőt a miénk gyakran a lépcső tetején vár minket mikor hazaérek, és utánoz minket ahogy mosolygunk, ő is kiteszi a fogsorát.
2008. okt. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Biztosan aranyos lehet mikor vigyorog! :)

Nekünk vizslánk van. Persze őt is szoktam kézben hordani, olyankor átöleli a "kezeivel" a nyakamat és puszilgat. Meg velünk alszik hiszen ott szeret. Próbálok mindent megtenni, hogy igazán boldog kutya legyen, mert úgy szeretem, mintha a saját gyerekem lenne. Bár mondjuk félek, hogy nagyon elkényeztetem... árt az egy kutyának? :)

2008. okt. 3. 18:33
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
Első vagyok. Nekünk shih-tzunk van. Tömören : mintha a gyermekünk lenne. Ő meg egy szeretetszörny. ;-) Halálra kényeztetjük, mégsem él vissza vele. Én mindig arra gondolok, ha mi ennyire szeretjük, úgy hogy az életünkben vannak még fontos dolgok (munka, család, barátok és élmények) rajta kívül, akkor ő mit érezhet, hogy neki CSAK mi vagyunk. Ja, és persze a feltétel nélküli szeretet! Akkor is imád, ha híztál 10 kilót, épp kócos vagy, vagy rosszat teszel, rosszra gondolsz, MINDIG!! HÁt, persze, hogy tudja, hogy szereted és neki ez a legfontosabb!
2008. okt. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Szóval akkor nem csak mi vagyunk ilyen "elveteműltek", hogy ennyire IMÁDJUK a kutyánkat? :)
2008. okt. 3. 19:27
 6/10 anonim ***** válasza:
88%

naaagyon sokat kell vele foglalkozni ha szereti a pocakját akkor adj neki valami kis jutalomfalatkákat :D de ő tudja kül h te szereted, sokat játsz vele, símogasd és ha gyorsan

tanul akkor még trükköket is taníthatsz neki :P

2008. okt. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
46%

A kutyád tuggya.....

Ésszre vette hogy ,szereted ahogy ki akarod mutatni hogy imádod a kutyát!

Sőt még akkor is erre gondolt mikor befogadtad a házadba és ettetni itatni kezdted!

A kutyák inteligens állatok!

Hamar rájönnek az ilyenre!

Ja és ha még jobban szeretgetni akarod simogasd sőt inkább dédelgesd sokat és úgy biztos hogy az anyukájának ha nem annak a legkedvesebb gazdijának fog téged tekinteni.

2008. okt. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
91%
A kutya teljes mértékben megérzi hogy mennyire szeretik!:D( a kutya nagyon hűséges):D
2008. okt. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
88%
Persze, hogy tudja. Ha rendesen foglalkozol vele, akkor tudja. Sőt anélkül is. Azért vigyázz, el ne kényeztesd, mert a kutyák nagyon megérzik, hogy meddig mehetnek el. Persze ezt nem minden kutya használja ki, de az enyém pl. igen. Nála nagyon erősen meg kell húzni a határokat.
2008. okt. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Járj vele rengeteget sétálni, tanuljatok együtt, és tanulás közben dicsérd meeg (őrült fejhangon) és adj neki sok jutifalit. DE: a szeretet ne csak a babusgatásból álljon, jobb neki egy séta, mint egy kutyakozmetika:) Ajánlom a KLIKKERT!
2008. nov. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!