Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem (! ) divat kutyaruhát hol...

Nem (! ) divat kutyaruhát hol és milyet vegyek?

Figyelt kérdés
Mindig ellene voltam a kutyák öltöztetésének, de most be kell látnom, hogy változtatni kell: az én kis nyolcévesem már most, októberben reszket a reggeli és esti séták alatt hidegtől (tavasszal került hozzám) Tuti nem bírná ki a telet vízhatlan, meleg ruha nélkül. Nem szeretnék csilivili, funkció nélküli édes kis lózsaszín vackokat, meg lehetőleg a fél fizetésemet is másra költeném... szóval egy pocakot eltakaró "síkabát" szerű dolgot kellene rendelnem igen gyorsan. Ki hol szerezte be, vagy ti mivel tartjátok melegen a fázós benti kutyákat a hosszabb séták alatt, pláne ha esik?
2016. okt. 14. 11:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
tudnod kell az be méreteit, még mielőtt bármibe belekezdenél. én biztosan helyben és személyesen választanám és vásárolnám meg.
2016. okt. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A fressnapfban láttam párat. Lehet felétek is van.
2016. okt. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyet egyszer vettem és nagyon jó volt (csak tovább adtam, mert rossz méretet vettem :D). Jó minőségű, meleg cucc, vízhatlan, VASTAG, tehát NAGY hidegekre való: [link]


Én az 50 cm-eset vettem, az kb. egy kisebb boxer vagy vizsla mérete.


Ez is jó lehet, lent a vásárlói képeknél meg tudod nézni, hogyan áll a kutyákon.

[link]

2016. okt. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, különösen a linkelt oldalt, az a második cucc tökéletes, megyek is lemérni az én kis fagyosszentemet. :D
2016. okt. 14. 12:57
 5/5 anonim ***** válasza:
ha találsz valahol hurttát, azok nagyon jók, nem olcsók de tényleg sokat dolgoztak rajtuk és jó minőségűek.
2016. okt. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!