Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Feketét hány a kutyám. Valószí...

Feketét hány a kutyám. Valószínű földet evett. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Tegnap vendégségben voltunk kertes házban, és ott megehetett valamit. A háziak szerint a kertben nem volt semmi, és olyan, mintha homokot hányna. Tegnap este a kajáját hányta ki, ma meg 4x ezt a barnás feketés valamit, amiben füvek, tujalevelek is voltak. 9 éves. Szerintetek lesz valami baja?
2010. ápr. 25. 22:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
97%

Az en kutyam is szokott foldet enni :s bar o nem hanyja ki. csak lesek, amikor meglatom, nem ertem miert csinalja, mert mindent megkap.

Szerintem is vidd dokihoz! minnel hamarabb.

2010. ápr. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
"Sokszor szokott hányni minden ok nélkül, de inkább csak nyálat, vagy a kaját. De ez most nagyon aggaszt." Ez se normális..,egy egészséges kutya nem hány minden ok nélkül,mindenféleképp orvoshoz mielöbb!!
2010. ápr. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
62%
magyarázhatunk neked...minek az ilyennek kutya?
2010. ápr. 26. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Tudjátok vannak néhányan, akik normálisan tudnak válaszolni, ha az ember kérdez valamit. És vannak, akik modortalanok és igazságtalanok. Ha ismernéd a kutyákat, tudnád, hogy náluk a hányás nem olyan, mint az embereknél. Állatorvoshoz rendszeresen járunk, csak ellenőrzésre is. A gyakori hányás, az nekem mondjuk negyedévente 1-2x. Az orvos is azt mondta, hogy ez nem betegség. Homeopátiás szert szoktam adni neki az "epés" hányásra. Sajnos az ilyen fajta kutyáknál ez előfordul. És tituláljatok felelőtlennek azért, mert nem voltam minden percben a nyomában a kertben. De nem is lett igazatok, mert ahogy mondtam, földet evett, azóta már semmi baja, ezt a doki is megerősítette, játszik, eszik, jókedvű. Aki itt bunkó módon osztja az észt, az valószínűleg a legrosszabb gazdi... Szeretnél te csak nálunk kutya lenni, mert jobb sorsod lenne, mint most a sekélyes kis életedben, kedves utolsó válaszoló. Ha a szüleid csak annyit tettek volna érted, mint én a kutyámért, akkor nem lennél ilyen ítélkező kis senki... A többieknek köszi a választ!
2010. ápr. 26. 15:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!