Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tacskónak hány cm-es kutyaruhá...

Tacskónak hány cm-es kutyaruhát vegyek? Ajándék lenne, nem tudom mekkora a kutyus, csak annyit tudok hogy picit!

Figyelt kérdés

:)

6 hós szálkásszőrű tacsinak kellene. [link]


2016. okt. 16. 17:44
 1/3 A kérdező kommentje:

[link]


Illetve innen az S-es méret neki való lehet?

2016. okt. 16. 17:48
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp kellenek a pontos mérések, ez nem olyan, mint az emberi konfekcióméret.
2016. okt. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tacskóra nagyon nehéz jól passzoló ruhát venni.


Sima tacskó vagy törpetacskó?


Nekem tacskó jellegű keverékem van és ami háthosszban pont jó, az mellkasban nagy neki. Ami mellkasban pont jó, az háthosszban rövid.


A Trixie pulóverek szerintem jópofák, rugalmasak. Ha tacsira veszed, elsősorban a mellkas körfogatát kell nézned, hogy ott passzoljon (az nagyon nem jó, ha szorít vagy lötyög, pláne ilyen rövid lábakhoz, bár a nagyobb méretből vissza lehet venni bevarrással). Az nem baj, ha kicsit rövidebb, mint a háta (maximum a hátsó lábait nem lehet beletenni a bújtatóba).



Az én kutyámnak kb. 50 cm a háthossza és 60cm a mellkas körfogata és neki a 50cm-es, M-es méret a jó.


Ha normál tacsiról van szó, akkor így látatlanban a 35cm-es talán jó neki, de tényleg le kéne mérni valahogy a kutyát.

2016. okt. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!