Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elárulná valaki Miért imádják...

Elárulná valaki Miért imádják annyian a yorkshire terriert?

Figyelt kérdés
Szerintem irtózatosan nyomorék. Sose bántanék állatot, de ha egy ilyen megkörnyékez, legszívesebben felrúgnám. Ugyanígy vagyok egy pár hasonszőrű, életképtelenségig agyontenyésztett sz.rcsimbókkal is.

2016. okt. 19. 20:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem a hozzád hasonlók a nyomorékok. Az ilyeneket kellene felrúgni, nem a kutyát.

Én nem tartok ilyen fajtát, de egyik rokonnak van. Okos és nagyon aranyos. Panelba tökéletes.

2016. okt. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%

Valószínűleg te is egy csúf kis nyomorék sz**csimbók vagy, de ettől még nem fog senki felrúgni.

Azért imádják őket, mert kicsik és nyomira vannak tenyésztve. Ez van. De erről nem a kutyák tehetnek.

2016. okt. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
78%
Téged kéne úgy felrúgni, hogy a te nyomorék fejed eltakarodjon a föld színéről.
2016. okt. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%

mert valaki csak ezt engedheti meg magának és szüksége van egy társra pl egy nyugdíjas. /keveset eszik, bolha-kullancsirtó is olcsóbb neki/

valakinek ők jelentik a családot, mert pl a gyerekek kirepültek, elvált stb.

nekik is van lelkük és egy hatalmas szívük, nagyon tudnak szeretni.

mivel picik, nem igazán tudnak senkit sem komolyabban bántani, ezért nem értem, hogy mi bajod van velük.

ők nem tehetnek róla, hogy agyon lettek szaporítva.

2016. okt. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%

Nekem sem tetszik a yorki, meg úgy alapból a kistestű kutyák közül egyik sem. Viszont panelban nem tarthatom a kedvenc fajtámat (dobermann) ezért szobakutyának ideálisak szerintem.

Attól még, hogy nem tetszik nem kell felrúgni. Lehet valakinek meg te nem tetszel. :D

2016. okt. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, én sem értem, de azért felrúgni nem akarom. Ízlések és pofonok...

Utolsónak: dobermannt lehet panelban tartani, sőt udvaron nem is lehet, csak lakásban. Persze megfelelő mennyiségű mozgatás mellett.

2016. okt. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert sokkal értelmesebbek, mint TE.
2016. okt. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Mert remek bújós családi kutyák, akik tele vannak energiával es csodálatos személyiséggel! Okos es értelmes fajta egy picike testben:)

Jók sportolni, kirándulni, de csak családi kutyának is remekül helytállóak

2016. okt. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
47%
Hát sportolni akkor kiváló max. ha éppen elkezdesz futni 120 kilósan. A legtöbb kistestű terrierrel(Jack-Foxi stb) sem lehet komolyabban sportolni, nemhogy a 3 kilós yorkivel. Ettől függetlenül a felrúgós megjegyzés undorító, még ha én sem csípem az ölebeket.
2016. okt. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ismerősnek van ilyenje, vagyis vmi hasonló, mert szapitol vette 45eFt-ért. Nem elég, hogy szar helyről való ideggyenge egyed, még szarul is van tartva szerencsétlen, mert a gazdái kezdők voltak és nem voltak hajlandóak utána nézni csak képen láttak:D Pedigree tápot eszik, amitől nagyobbat sz..rik mint az én 20 kilós kutyám:D naponta 2x5percre és 1x15percre viszik ki, a kutya folyamatosan pörög, szétszed mindent, neveletlen, szófogadatlan, nekimegy embernek-állatnak, mindenkit és mindent megugat, megharapja saját gazdáját ha vmi nem tetszik neki.

A lényeg tőlem kértek segítséget anno mielőtt meglett a kutyájuk, de az nem tetszett nekik, bármit mondtam, így saját fejük után mentek. Meglett az eredménye:)

De nagyon bízok benne és tudom, hogy vannak normális yorki-gazdik s ezáltal normális yorkik.

Sajnos iszonyúan el lett rontva ez a piciny kutya, hála a divatnak. Pedig ez a fajta egy nagyon értelmes, hűséges, életrevaló kis vadászkutya volt régen, aki kis termetének köszönhetően könnyen tartható. Szomorú, hogy sokan csak kihasználják a kutyákat és divatkelléknek/pöts hosszabítónak kell nekik:(

2016. dec. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!