Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a kedvenc kutyafajtátok...

Melyik a kedvenc kutyafajtátok, és miért?

Figyelt kérdés
Imádom a kutyákat, kíváncsi vagyok a ti véleményetekre:)

2016. okt. 19. 21:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Dobermann. :)

Mert a nagytestű kutyák tetszenek, azok közül is a hosszú vékony lábú, kecsesebb testűek. Ezek közül pedig a dobermann a legszebb szerintem, a megjelenése tiszteletet parancsoló. A belső tulajdonságait annyira nem ismerem, de külsőre ők a kedvenceim.

2016. okt. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem több is van: csivava, mudi, beagle. Jelenleg egy csivava keverékem van, miatta szerettem meg a fajtát. :)

Miért? Nem tudom pontosan, egyszerűen illenek hozzám. ;)

2016. okt. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Beauceron es orosz agár . Talán még az afrikai oroszlánkutya.
2016. okt. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%

Nem sorrendben :

- tacsi,tacsikeverék : egy egyéniség

- akita, shiba : gyönyörű, rókaszerű

- cavalier : szelíd, cuki, kedves

2016. okt. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
Dobermann. Mert gyönyörű, elegáns, nagyon értelmes, okos, gazdáját imádja, hűséges, pörgős, temperamentumos.
2016. okt. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A perzsa, az orosz és az afgán agár az álom. Lenyűgöző mikor megindul előre, és ha éppen nyugiban is van, igazi arisztokraták! Imádom őket.
2016. okt. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Közepes és nagy testű keverékek, mert a keverékekből nincs 2 egyforma és, mert tetszik, hogy olyan mások és nem megszokottak, előre eltervezettek (mint pl. egy németjuhász) . Igazi egyéniségek :) !
2016. okt. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a nagytestű hosszú szőrű kutyák tetszenek. Volt németjuhászunk, most moszkvai őrkutyánk van. Dögönyözhető mackók.
2016. okt. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nekem a labrador, és azért, mert nagyon szerető kutya mondjuk az összes nagyon tud szeretni, de nekem mégis a labrador a kedvenc kutya fajtám, sokszor ő szokott a gyerekeknek segíteni és jó vak vező!
2016. nov. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!