Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pontosan hogyan köhög egy...

Pontosan hogyan köhög egy kennelköhögéses kutya?

Figyelt kérdés

2016. okt. 21. 00:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2016. okt. 21. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem valami ilyesmi csak többször. Annyit tudok én is hogy erősen köhög, még nem hallottam ilyet.
2016. okt. 21. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 bollocks ***** válasza:
69%
Khkh-khaaa-khaaa-kh-khaaa. Pontosan így.
2016. okt. 21. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Egyszerűen köhög. Ha köhög, akkor orvos, és ő megmondja, hogy az-e (az lesz)
2016. okt. 21. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Úgy értettem hogy öklendezős erőltetett köhögés pl? Vagy vagy ily fujtató köhögés? És mikor jön elő? Ugatásnál vagy intenzívmozgás után?
2016. okt. 21. 09:00
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha a kutya köhög, mutasd meg. Lehet, hogy kénelköhögés, de (csak, hogy ijesztgesselek) szívféreg, vagy bármi más. Lehet, hogy elmúlik magától, de lehet, hogy azonnali beavatkozás kell (ha nemelköhögés, akkor "kertfogság").
2016. okt. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Az én kutyámnak nincs viszont az ismerősöm "jó helyről" származó kutyája azt hiszem igen. És most eléggé fosok hogy nehogy az enyém elkapja.
2016. okt. 21. 10:37
 8/11 anonim ***** válasza:
Tök mindegy milyen helyről származik, az enyém a kutyasuliban kapta el. A másik meg itthon tőle. Ne eresszétek össze őket. Köhögős kutyának meg állatorvos!
2016. okt. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Vidd el dokihoz. Elég nagy eséllyel az lesz.

Mi a kutyánkat kennelköhögéssel hoztuk el a gyepiről. Olyan volt, mintha egy tüdőbeteg zihálna... felvettük telefonra és úgy mutattuk meg a dokinak, amikor elvittük hozzá a kutyát (mert persze pont akkor nem köhögött, ahogy előre sejtettük).


Egyébként van oltás ellene. Belefújnak egy spriccet az orrába és egy évig védett lesz utána. Megéri.

2016. okt. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Az én kutyám már kapott egyszer spriccet az orrába. Mondjuk nem tudtuk mi volt az. A doki csakoltottaa kutyád meg se mondta mit kap mi meg fizettünk. Lehet az volt. Azóta az énkutyám nem kezdett köhögni.
2016. okt. 25. 10:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!