Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A goldim 9 hónapos, és teljese...

A goldim 9 hónapos, és teljesen hullámos/göndör a farkán a szőr. A szoknyája is hullámos. Valami ötlet, praktika, hogy hogyan lehetne kiegyenesíteni?

Figyelt kérdés
Szerintem már nem lesz egyenes. Amúgy ne értsetek félre, mi nem akarunk kiállításra menni, mi sportolunk, de olyan jó lenne ha szép zászlója lenne és szoknyája. :)
2010. ápr. 26. 17:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Miért nem jó úgy ahogy van?:)

Főleg ha nem mennétek kiállitásra,most azért,hogy szebb legyen??-.-

Szerintem egy kozmetikust keressetek fel (kutyakozmetikust) és ő tud a legjobban segíteni neked.

Elég ha felhívsz egyet,de személyesen is megkeressheted,esetleg már email formájában is tudsz írni egy kozmetikusnak.

2010. ápr. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, hogy szebb legyen! Miért baj az, hogy amellett, hogy minden igényét kielégítem, azt is szeretném, hogy igazi szép goldi szőre is legyen? :)
2010. ápr. 26. 19:19
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha nincs goldi szőre akkor ott valami genetikai gubanc van szerintem...

Persze az is lehet hogy simán hibás, de kitől,hol és mennyiért vetted?

2010. ápr. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Akiteki ***** válasza:
Miért nem kérdezed meg a tenyésztőjét? Ő biztosan tudja a megoldást.
2010. ápr. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nem rendes tenyésztőtől vettem. Akkor még nem tudtam, hogy honnan kell kutyát venni, azóta pedig nagyon benne vagyok ezekben a dolgokban... De amúgy egyik szülőjének sem göndör a szőre sehol, nem tudom kire ütött.
2010. ápr. 26. 21:33
 6/7 Akiteki ***** válasza:
Akkor meg hagy legyen göndör neki. Biztosan benne van a vonalban ez, csak nem jött elő a szülőknél, csak az utódjaikban. Van ez így.
2010. ápr. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnos ez így van. Ha nem rendes tenyésztő akkor lehet hogy a felmenők közt van keverék, beteg, hibás kutya, és ez pont a tieden üt ki. Nem tehetsz semmit.
2010. ápr. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!