Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tanítsam meg a kutyámat...

Hogyan tanítsam meg a kutyámat dog dancing-olni?

Figyelt kérdés
Hogyan kell kezdeni? Milyen szabályok vannak? Hány évesen lehet elkezdeni tanítani? Jelenleg amstaff keverék 4 hónapos kutyusomnak szeretném megtanítani.

2016. okt. 22. 18:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem először a szocializációjára figyelj oda, járj vele emberk/ kutyák közé (akár kutyaovi), hogy megszokja őket és az ingereket. Emellett taníts neki alapengedelmességet (ez mindennnek az alapja), figyeljen rád, ül, fekszik, marad, pórázon szép séta, behívás). Ha mindez megvan kezd el neki trükköket tanítani neki. Magát a dog dancinget meg szerintem érdemes kutyasuliban tanulni :)
2016. okt. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Akkor lehet lemondok erről is...mert kutyasulira nem telik
2016. okt. 22. 18:19
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Nem bántásból, de miért vesztek kutyát, ha 2000 forintot nem tudtok kiadni a tanítására alkalmanként?
2016. okt. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
55%
A kutyasuli nem több 1000-1500 ft/alkalmanként a legtöbb helyen... Akkor milyen tápot eszik a kutya? ha beteg lesz mit csináltok vele? igen a kutyatartásnak vannak költségei, nem kell luxust teremteni neki, de azért 3-4 ezert forint egy hónapban nem a világ vége és nem is kell élete végéig kutyaoviba/suliba járnia.. A staffiknak meg a hasonló fajtáknak meg mégjobban oda kell figyelni a kölyökkori szocializációra, mert hozzá nem értő kezekben, nevelés nélkül sajnos veszélyesek lehetnek (elsősorban a többi kutyára, de akár emberre is) gondold át kb fél év-1 év kutyasuli elég lenne.
2016. okt. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Jó,akkor tegyük fel eljárok vele kutyasuliba ami a városban van és falun lakunk, hogy viszem el? Tömegközlekedés kizárt
2016. okt. 22. 19:19
 6/11 anonim ***** válasza:
Miért kizárt a tömegközeledés? :O
2016. okt. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nagyon ugatna a buszon kocsiba is nagyon ugat
2016. okt. 22. 20:38
 8/11 anonim ***** válasza:
Szájkosár :)
2016. okt. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Megfog akkor hülyülni vagy nem?
2016. okt. 22. 21:43
 10/11 anonim ***** válasza:

meg lehet tanítani közlekedni, még épp időben vagy.

ugyanúgy kell tanítani a nyugodt viselkedésre, mint ülni vagy feküdni. kutyaiskolában tényleg könnyebb lenne.

dogdancinges foglalkozás egyébként szerintem elég kevés sulin van, én legalábbis eddig csak olyanról hallottam aki otthon gyakorolt.

2016. okt. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!