Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Külföldre utazom 2 hétre....

Külföldre utazom 2 hétre. Szerencsére olyan embernél tudom hagyni a kutyum aki imádja és ő is szereti. Csak félek hogy nagyon fogok neki hiányozni és depis lesz. Labrador keverék kutyus 1 éves. Merjem itthon hagyni?

Figyelt kérdés
2008. okt. 4. 10:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem otthon hagyhatod ha az akinél lesz a kutyád sokat foglalkozik vele akkor nem lesz depis legalábbis szerintem.
2008. okt. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem lesz baj - nálunk is volt ilyen, és jól viselte.

Bár utána, mikor az egyik családtagunk megjelent náluk, elbújt a szék mögé :-)

2008. okt. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan. 2 éve én is családtagnál hagytam a kutyámat, akkor 5 hónapos volt, nagyon féltettem, de nem volt semmi baj, nagyon élvezte, hogy ott lehet, rögtön őrizte a házat.
2008. okt. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az attól függ hogy mihez van szokva a kutya. Ha túlságosan ragaszkodik hozzád akkor nem nagyon kellene ott hagyni, de akkor se lenne depis, mert mikor visszamész akkor nagyon fog örülni..hiszen a kutya az ember legjobb barátja :)
2008. okt. 5. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én szerintem nyugodtan hagyd othon
2010. márc. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!