Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A német juhászom ma adott...

A német juhászom ma adott életet a három kölykének, de nem tudom, hogy mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ma reggelre meglett a három kicsi, de nem ott, ahol eddig be volt rendezve neki a hely, hanem az udvaron, egy fólia darab alatt (Még kb. két hete volt hátra, és nem gondoltam, hogy kiszökik). Nem merem onnan elvinni a kölyköket, de ott meg megfagynak ebben az időben. Az anya és a kicsik is rendben vannak egészségileg, és ahhoz képest, hogy első kölykei nagyon szépen bánik velük, védi őket. Pont emiatt nem tudom őket onnan elvinni. Van valami módszer, amivel úgy eltudnám őket onnan vinni, hogy az anyjuk ne dobja el magától őket?

2016. okt. 23. 10:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mondd, hogy nem igaz... :(


Megfogod a kölyköket, beviszed őket a berendezett, fűtött helyre. Meg az anyjukat is. Nem fogja eldobni őket emiatt magától. Azért a kutyának engednie kellene, hogy megfogd, elvidd őket. Ha nem engedi, akkor nagyon el van szúrva a nevelése. De most szükséghelyzet van, tehát meg kell oldani: a kutyára pórázt, esetleg szájkosarat teszel, ha harapni akar, majd összeszeded a kölyköket, beviszed, viszed utánuk az anyjukat is.


Ezután kihívod az állatorvost, hogy vizsgálja meg a szukát, és a kicsiket is.

2 hetes kortól 2 hetente féreghajtás, 6 és 8 hetesen oltás, chip. Ezek a teendőid.


Majd ha elválasztotta a kölyköket, javaslom az ivartalanítást.

2016. okt. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

én rágcsálóknál/madaraknál tudok ilyet,hogyha ember szagot érez az anya a kicsiken akkor nem szoptatja őket többet(madarak esetén kilöki a fészekből)

kutyánál,macskánál szerintem nyugodtan megfoghatod a kicsiket.de ha nagyon félsz vegyél fel egy tiszta gumikesztyűt. szépen vidd be a lakásba egy nagyobb kosárba vagy helyre amit bevackolsz nekik.

amúgy tényleg érdemes lenne elválasztás után ivartalanítani majd. felesleges szaporítani, a kutyádnak és a fajtának sem teszel jót

2016. okt. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
30%
Mondd meg,miért kell szaporítani? Semmi hozzáértés de a szaporítás az kell
2016. okt. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Első tökéletesen leírta.

Honnan tudod,hogy egészségügyileg rendben vannak? orvos látta vagy csak te ránézésre azt mondtad???


Tedd amit az első írt,póráz szájkosár a szukára vidd a kölyköket meleg helyre.

2016. okt. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!