Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ismertek emberkedvelő de...

Ismertek emberkedvelő de házörző kutyafajtákat?

Figyelt kérdés
2016. okt. 24. 19:17
 1/7 anonim ***** válasza:
vérfarkas
2016. okt. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez kicsit ellentmondásos. Ha emberkedvelő, akkor nem fogja megtámadni a betörőt sem. Ha házőrző, akkor pedig tartózkodó vagy ellenséges az idegenekkel. Tehát ilyen fajta nincs.
2016. okt. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Milyen értelembe szeresse az embereket? mármint a betörőt kergesse meg, de a gazdit és barátait szeresse, ne akarja megenni? vagy mire gondolsz?
2016. okt. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nálad mi az emberkedvelő?

Örüljön mindenkinek? Vagy csak a családot imádja? Csak azzal legyen jóban, akinek a gazdi engedi, hogy bemenjen?


Egy példa, moszkvai őrkutya.

Imádom őket, mert nagy macik. Megkérdeztem a gazdit, hogy megsimogathatom-e a kutyáját. Azt mondta persze, csak jöjjek kerítésen belülre. Összevissza csókolgatott, nekem dőlt, kikövetelte a simit. Ezek után mondta a gazdi, hogy eszembe se jusson benyúlni a kerítésen. Nem tudom, hogy széttépné-e az embert, ha bemegy, vagy csak ráfogna, de nem próbálom ki, az tuti.

Ilyenre gondoltál?

Egyébként a cane corsóm is ilyen volt, de nála tudom, hogy csak ráfogott az illetéktelenre (nem betörő volt, csak simán egy hülye "éppenhogy" ismerős), de nem harapta meg.

2016. okt. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jajaja hogy gazdikat szeresse es a csaladot de legyen jo hazorzo
2016. okt. 25. 19:11
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy ideig volt egy kölcsön bernáthegyim, az csodálatos házörző volt. Bárki bejöhetett, de ki már csak az, aki legalább negyedórát játszott vele.
2016. okt. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
moszkvai őrkutya, tibeti masztiff mind kettő a család nagy macija, de a portát őrzi rendesen
2016. okt. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!