Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha ebböl a kettőböl kéne...

Ha ebböl a kettőböl kéne választani akkor Bullmasztiff-ot vagy Cane corso-t választanátok? Indokoljátok is!

Figyelt kérdés

2016. okt. 25. 07:12
 1/5 PcCsaj válasza:
0%
Nekünk van Bullmatiffunk nem szeretem, nyáladzik össze vissza. Inkább Cane corso-t.
2016. okt. 25. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Cane corsot, egyszerűen azért, mert szimpatikusabb a kinézete.

De egyébként egyiket sem. Mindkettő nyáladzik.

2016. okt. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettő volt, nem tudnék választani.

A cc kicsit pörgősebb, aztán nagyjából ennyivel ki is merül a különbözőség.

Mindkettő nyálzik, rosszul bírják a meleget, prémium táp kell nekik, ajánlott min. 1 éves korukig ízületvédőt adni. Tanítás nélkül is jó személyvédők. A bullmacimnak nem kellett házat őrizni (panel), a corsónak viszont igen. Mindenféle tanítás nélkül tökéletesen működött (megfogta az illetőt, de nem harapta, csak kivárta, amíg kimentünk az idiótáért).

A bm egyébként nyakra megy. :)

2016. okt. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
85%

Ja igen: sportolásra nagy súlyuk miatt többnyire alkalmatlanok. Úszni jól lehet velük.

Ne akard őket futtatni, agility-zni.

2016. okt. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Barátaimnak van ez a 2 fajta ők nagyon szeretik. Nekem a bullmasztiff jobban tetszik mivel testépítősebb. Nekem amúgy egy tosám van.
2016. okt. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!