Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehetséges, hogy tényleg...

Lehetséges, hogy tényleg fajta tiszta?

Figyelt kérdés

Akitől hoztuk, azt mondta hogy keverék.De nagyon sokszor mondták,fajta tiszta, csak nem az a kiállítási németjuci hanem az igazi munka vérvonalú,ezért nem is olyan kecses,hanem inkább zömökebb.

Szerintetek?

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



2016. okt. 25. 11:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
52%

Törzskönyv nélkül nem lehet kijelenteni, hogy fajtatiszta. Lehet az csak szép egyenes hátú és robosztusabb. A jelenlegi nj standardba nem férne bele, de kit érdekel (nekem jobban tetszenek a tiedhez hasonló típúsúak) Nekem törzskönyves van kicsit csapott a háta, de nem az a nagyon lent a segge típus, most 6 hónapos:)

A vérvonala nem valószínű, hogy munka, mert zömében ordas, fekete, bicolor vagy sötét rajzos színeket "nevezik". De attól a sima rajzos is jó lehet munkában, csak azokat inkább küllemre szelektálják. A tied sima rajzos. De szeresd nagyon, szerintem nagyon szép kutya. Ha egészséges nem érdekes, hogy vane törzskönyv.

2016. okt. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Fajtajellegű keverék.

Off: Eszembe jutott egy sztori erről az "inkább ráhagyom a laikusokra, hogy milyen fajta" témáról. Tacsi-yorki keverékünk van. Kiállásra tacskó, kinézetre (színe, szőre) yorki. Egyszer mikor sétáltunk vele, jött egy néni, hogy "de éééédes, ugye szálkás szőrű tacsi?" Mondtam, hogy tacsi az van benne, de nem szálkás szőrű. Erre: "D

2016. nov. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Véletlenül elküldtem....

Szóval

Erre: "Dehogynem szálkás, hát csak rá kell nézni."

Itt köszöntem el. :D

Végülis, lényegtelen, hogy olyan a szőre mint egy plüssnek, az szálkás, mert úgy néz ki.

2016. nov. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!