Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyiért lehet legolcsóbban...

Mennyiért lehet legolcsóbban törzskönyves Német juhászt venni?

Figyelt kérdés
Maximum 60-70 ezerért lehet?

2016. okt. 27. 15:25
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
64%
Esélytelen :)
2016. okt. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

[link]


Ezért kérdem, hogy ő megbízható-e?

2016. okt. 27. 15:38
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Lehet. Csak meg kell találni az eladót. Nem mindenki fedeztet menő német kanokkal. Vannak tenyésztők, akik megfelelnek a tenyésztési szabályoknak, de nem járnak kiállításról-kiállításra, mert éppen nem olyan csúcs küllemre a kutyája.ha pedig itthoni kannal fedeztet valaki, már nem olyan nagy a lehetősége átlagáron eladni a kölyköket. Nincs itthon nagy értéke egy hazai kan kölykeinek.
2016. okt. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Nézd meg, milyen egyesület adta ki a törzskönyveket.ma ismét a MEOESZ a törzskönyvezésre jogosult. Az MNJK által kiadott papírokat nem tudom, hogyan fogadja most a MEOESZ.
2016. okt. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
És ha anyja és apja is tk-sak akkor a a kölykeik is azok nem?
2016. okt. 27. 15:45
 6/25 A kérdező kommentje:
És ha vennék egy olyan németjuhászt akinek mindkét szülője tk-s de ő maga nem az, akkor utólagosan kérhetném a tenyésztőtől a tk-t a kölykökre vagy vétel után kitudnám én váltani?
2016. okt. 27. 15:55
 7/25 A kérdező kommentje:
Amúgy amit belinkeltem szerintetek megbízható? Érdemes lenne tőle vásárolni?
2016. okt. 27. 16:05
 8/25 anonim ***** válasza:
87%

én tőle nem vennék, írtam privát üzenetet, bővebb infókkal.

szerintem ne most a hidegbe vegyél kiskutyát, inkább tavasszal, mert akkor van ideje megnőni, erősödni a hidegre. Te mennyi foglalkozást tudnál neki nyújtani? ki tudod elégíteni mind a fizikalis mind a szellemi szükségleteit?

2016. okt. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Attól mert a szülei tk-val rendelkeznek, nem jelenti azt, hogy nekik is van. Sok szaporító trükközik ezzel, hogy bár a szülők törzskönyvezettek, de felteszi a kérdést, hogy tk vagy nem tk.


Keresd meg az eladót, kérdezd meg tőle, hogy van-e a kicsiknek, ha igen, akkor miért kerülnek a kicsik ennyibe?

Még ha nem is "menő" kannal fedeztet, nekem gyanús a 60-70 ezer ft, szerintem valami nem kerek.

2016. okt. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

8-as voltam. visszavonom, hogy nem vennék tőle kutyát. abban az esetben, ha fel tudja mutatni a törzskönyvét és a szülők szűréseit akkor igen. Ugyanis a németjuhászoknak van egy nagy nemzetközi adatbázisa és itt mind a 2 szülő fent van.

[link]

[link]

2016. okt. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!