Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Japán spitz-nagyon ritka?

Japán spitz-nagyon ritka?

Figyelt kérdés

Én kérdeztem h milyen spitz volt amit láttam, azóta utánaolvastam és inkább japán spitz lehetett, mert a németnek kicsit más a feje, a stopja és az arányai. Épp ezek tetszettek ebben a kutyában és minden embernek nagyon örült-a német spiccek bizalmatlanok, míg a japán barátságosabb.

De nem találok kennelt meg semmit. Ennyire ritka lenne?


2010. ápr. 27. 12:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

pedig van:

[link]

[link]

ő gazdit keres: [link]

2010. ápr. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Akiteki ***** válasza:

Ja, 20 meg 40 ezerért és még alkudni is lehet.

Törzskönyv a holdban, a végén lehet hogy kaukázusi nő ki belőle.

2010. ápr. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
mivel ez egy hivatalos szervezet,olyan mint a happy dog,ezért kötelező a törzskönyv,chip,oltások.minden kiskutya ellenőrizhető vérvonalról származik...erről ennyit.pont ezért nincs kiemelve hogy mi van a kutyához.mert egyértelmű.ja és még annyit,aki normális kutyát akar,annak nem sok a 20-40 ezer.nekem pl.sok volt,ezért van keverék kutyám.
2010. ápr. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Ténleg nem sok a 20-40 ezer, hanem kevés. Bocs de csak annyi van odarva h spicc. Talán fele szülője ténleg az.

De kennelből szeretnék kiskutyát, kiálításra.

Amúgy aki a shiba inut írta: nem értem hogy nem bírjátok ki ha vki leírja h megtalálta élete fajtáját és róla kérdez, belinkeljetek vmi mást. Ha már offoltál, muszály reagálnom: nem tetszik a shiba inu, túl tömörek, mintha túl kondisak lennének, a belinkeltnek meg ráadásul hússzínű az orra.Tudom van fekete orrtükrű is, nehogy ezzel gyere, de azt sem szeretem. Akkor nem a japán spitzről érdeklődtem volna.

2010. ápr. 28. 16:23
 15/16 anonim ***** válasza:

OFF:Jól van na, nem kell megenni :)) Jószándékkal írtam amit írtam, ne hari, hogy parajkodásnak vetted- általában az emberek kíváncsiak az egy kategóriába tartozó fajtákra- ahogy a német spitzet is írtad. Hozzám a laszha apszó áll közel és nem küldök el senkit a p.csába ha linkel egy shih-tzut -.-" Elmézést, hogy megszólítottalak, többé nem teszem

ON: Hívd fel a MEOE-t ott nyilván okosabbak ezzel kapcsolatban

2010. ápr. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Magyarországon nincs japán spitz tenyészet, legközelebb Németországban van ott tudsz előjegyzést leadni, mivel igen-igen ritka ott is.
2010. máj. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!