Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szibériai Husky vagy Japán...

Szibériai Husky vagy Japán Akita Inu?

Figyelt kérdés
Melyiket választanád? Hozzáteszem még azt is, hogy van már egy 1.5 éves Husky kutyám.
2011. aug. 31. 11:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mindkettő gyönyörű fajta, de nekem személy szerint a Huskyk jobban tetszenek! :))
2011. aug. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
19%

Én Akita inut az a leghőségesebb kutya a világon!

Ha nem láttad a Hacsi című filmet, akkor minél hamarabb nézd meg, igaztörténet!!!

[link]


Husky:

[link]

2011. aug. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
husky.
2011. aug. 31. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Japán Akita Inu
2011. aug. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
68%

Husky, egyértelműen. Küllemre, viselkedésre is sokkal jobban bejön az akitánál.

Amúgy felejtsétek már el, hogy az Akita a leghűségesebb kutya, attól mert csináltak egy hatásvadász filmet, ez amúgy is egyedfüggő, nekem a tapasztalataim azt mutatják, hogy az akiták meglehetősen rossz természetű, konok, nehezen kezelhető kutyák, nem ajánlanám bárkinek látatlanban. Múltkor is volt itt egy olyan kérdés, hogy valaki nem bír az akitájával, gondolom ő is azért vette meg, mert az a "leghűségesebb kutya", aztán most szív vele rendesen.

Másik kutya mellé nem vennék akitát, mert más kutyákkal nehezen jönnek ki, míg a huskyk sokkal jobban érzik magukat kutyatársaságban.

2011. aug. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
25%
De viszont abban igaza van, hogy az Akita hűségesebb. A Hachiko-t tényleg érdemes megnézni, nagyon megható film :'((
2011. aug. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
43%
Theia, abban igazad van hogy lehetnek olyan akiták is, de én nem egyet ismerek, és mindegyik ragaszkodó, szófogadó, megfontolt. Mindegyik nagyon ragaszkodik a gazdájához!
2011. aug. 31. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
39%
a film igaz történet,de mindegy.
2011. aug. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat!:)
2011. aug. 31. 11:50
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Az lehet, hogy igaz történet(bár ki tudja), de nem EGYETLEN EGY kutya alapján kell megítélni egy fajtát. Én is láttam már mondjuk agresszív golden retrievert, ez mégsem jelenti azt, hogy ilyen lenne a fajta.
2011. aug. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!