Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Foxinak hám vagy nyakörv?...

Foxinak hám vagy nyakörv? Elbizonytalanodtam.

Figyelt kérdés

Azt hallottam a hámról hogy gerinc ferdülést okozhat nyakörvről pedig hogy a kutya gigáját nyomja és ezért el is deformálhatja! Melyik az igaz?

Az én kutyám egy foxi fél éves múlt és néha naggyon húz közben pedig olyan hangot ad mint aki fuldoklik, nem teszem szorosan rá a nyakörvet és mégis...


2010. ápr. 27. 14:20
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Maradok a nyakörvnél és lesz ami lesz! Erre sem lehet nehezebb megtanítani mint arra hogy az úttesthez érve megálljon és leüljön majd ha mondom akkor induljon el...Okos kutya simán megtanulja!

Kösszi!

2010. ápr. 28. 11:44
 12/12 anonim ***** válasza:
Én hámot mondom. Nekem is foxim van. Minden létező nyakörvből megszökik két pillanat alatt. Nem tudom hogy csinálja de megoldja. Tehát akkor számíthatsz rá, hogy futkározhatsz utána. Lehet hogy hámmal jobban tud húzni, de ez már nevelés kérdése. Ha megneveled nem fog húzni. Megjegyzem amíg tanítottam a kutyát hámban is adta a fuldokló hangot.
2010. aug. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!