Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit takar, hogy csak állatok...

Mit takar, hogy csak állatok számára alkalmas?

Figyelt kérdés

[link]


Remélem jó a link.

Nagyon olcsón vannak hagyasztott húsok amik embernek nem ajánlanak.

Én nyersen szeretném adni a kutyámnak.

Szabad?

Vagy mivél rosszabb ez amit csak állatoknak lehet adni?


2016. okt. 31. 09:47
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Elárulom, a kutya is állat. Tehát az említett cég pont a kutyáknak / is/ árul húst.
2016. okt. 31. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azt takarja, hogy nem felel meg annak a szabványnak, ami az emberi fogyasztásra alkalmas húsokat minősíti. Mondjuk egy-két nappal lejárt a szavatossága, vagy esztétikai hibás (anno vettem a kutyámnak olyan csirkemellet, ami a vágási procedúra során bevérzett, gusztustalan volt, de ezen kívül semmi baja nem volt), vagy minőségileg nem felel meg.

Az eladó mesélte, hogy sok kispénzű ember veszi náluk a csirkét a "kutyának", ami végül a vasárnapi ebédben végezte.

Mondjuk én mindig hőkezelve adtam, de nem hiszem, hogy egy kutyának ártana, ha nyersen etetnéd.

2016. okt. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Megbízható helyről vásárolva, nem lesz semmi gond a hússal. Nem ugyanazok az élelmiszerbiztonsági-szabályok vonatkoznak az emberi fogyasztásra szánt termékeknél előállítás/tárolás/szállítás stb... esetében, tehát minden fronton és az ellenőrzés sem olyan szigorú, így költséghatékonyabb úton jut el a fogyasztóig. Adhatod nyugodtan nyersen, nem romlottak ezek, semmi baj nincs velük, csak nem olyan minőségűek, mint amit humán felhasználásra szánnak. Persze itt is mint bárhol, bele lehet futni silány, mondhatni használhatatlan árúba, de apuding próbája az evés, ki kell próbálni. Nem könnyű jó minőségű húshoz jutni, én is foggal-körömmel ragaszkodom a forrásomhoz :D
2016. okt. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy ember nem eheti meg, mert nem felel meg azoknak az előírásoknak. Kutya nyugodtan eheti nyersen, erre a célra árulják.
2016. okt. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!