Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi idősen kezdjem el...

Mennyi idősen kezdjem el frizbizni tanítani a kutyát? (aussie)

Figyelt kérdés
Van egy 8 hetes ausztrál juhászom és szeretném kipróbálni vele a frizbizést, de nem tudom mikor és hogyan fogjak hozzá. Ha jól megy és szereti, akkor később akár versenyekre is járhatnánk, persze csak ha mindkettőnknek beválik a dolog.
2016. okt. 31. 16:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

szerintem először keress fel egy olyan kutyaiskolát, ahol fogalalkoznak frizbizéssel. Először járjatok alapengedelmesre ha ez megvan, akkor mehet a frizbi (ha jól tudom minden kutyás sport alapja az engedelmes, mi agilitizünk kezdőkén (6 hónapos kutyéval) és a foglalkozás fele engedelmes.

Emellett taníts meg a kutyát apportírozni (ezt kezdheted már most) aztán ha nagyobb lesz, akkor elkapni a tárgyakat.:)

2016. okt. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Frizbit már most vehetsz neki ismerkedjen vele.


De én is azt ajánlom egy direkt kutyás sportokra azon belül is frizbis oktatót kéne megkeresned és tanácsot kérni,hogy kezdj már most neki stb.

2016. okt. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!