Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A jagd terrier tartható...

A jagd terrier tartható panelban, szimpla házi kedvencként?

Figyelt kérdés

2016. nov. 2. 17:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A jagd terrier egy igazi vadászkutya, nagy mozgásigénnyel (ami nem azt jelenti, hogy naponta akár háromszor is levinnéd pisilni-kakilni), lételeme a "vadászat", a természet. Én úgy gondolom, egy ilyen vérmérsékletű kutyát kínzás lenne panelban, vagy bármilyen házban tartani, kedvencként, csak azért, mert neked épp ez a fajta tetszik. Kérlek, hogy ne tedd.
2016. nov. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Esélytelen :D

A legaktívabb,hisztisebb fajták között van

2016. nov. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ők nem a szimpla házi kedvenc típusú kutyák.


Környéken 5x szökött meg panelból egy sima szőrű foxterrier,hogy hogyan nem tudom. De 1x én vittem vissza a gazdáinak. Már nem látom a kutyát vagy eladták,vagy elköltöztek vagy a kutya megszökött és sosem került elő.


Talán még nem is a panellel van a gond,hanem azzal,hogy ők vérbeli vadászkutyák,rengeteg mozgás,rengeteg inger kell nekik!!!


Napi 3x fél órával ez a fajta nem fogja beérni,de ha minden nap leamortizált lakásba akarsz haza érni és még a szomszédok is feljelentenek az ugatásért ne lepődj meg :D

2016. nov. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. nov. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Persze, ha mellette tudsz neki napi 3-4 órás aktív fizikai és szellemi lefárasztást. És vagy annyira tapasztalt keményebb kutyák nevelésében, hogy nem okoz gondot ez a fajta.
2016. nov. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Minden kutyát lehet tartani lakásban sőt...kemény dió a Jagd de nekem volt 7 évig lakásban. Heti 105-140km seta, 35-105km futas,agility+labdazas mellett csak aludt a lakásban. De egy átlag egyed belőlük kevesebbel is beéri jóval,főleg ha tud más kutyával is játszani. Nyilván sokkal keményebb mint egy foxi,vagy egy vizsla,meg van jellemük,szerintem sokkal nehezebb mentálisan velük mint pl egy nemetjuhasszal, de ha rászánja az ember az időt csodálatos kutyuskak.
2016. nov. 13. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csodálatos kutyák! sok mozgás, de az nekünk sem árt!
2016. dec. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!