Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a gond? Miért pisil...

Mi lehet a gond? Miért pisil maga alá? Nem érem el az orvost!

Figyelt kérdés

Párszor már előfordult (éjszaka),de ma éjjel fordult komolyra a dolog! Mindenhol ahol feküdt pisi volt. Eddig azt hittem biztos szemtelenségből csinálja,de sajnos most látnom kellett,hogy nem erről van szó. Itt aludt az előszobában és miközben aludt jött a pisi,felkelt de folyt tovább. Utána leült és még úgy is folyt neki. Láttam rajta,hogy ő is meglepődött és szégyelte magát.

Hívtam az orvost,de sz@rik felvenni a telefont!

Mi lehet a baja? Fertőzés? Felfázott? Vagy elronthatták az ivartalanítást?

Egyébként még 2 éves sincs és 11 hónaposan ivartalanították (szuka)


2010. ápr. 27. 20:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Az egy évvel ezelőtti ivartalanitástól biztos nem lehet, ha csak most jelentkezik. Nincs másik állatorvos a közelben?
2010. ápr. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hol laksz?
2010. ápr. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Akiteki ***** válasza:

szerintem ez nem egy olyan akkut baj, hogy ne bírná ki reggelig.

Holnap vidd el nyitásra a rendelőbe.

2010. ápr. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha az ivartalanitastol van, az nem azert van, mert elrontottak. Sajnos eleg ritka esetekben az ivartalanitas okozhat ilyen panaszokat, de szerencsere a tobbseguk gyogyszerekkel kezelheto. Sokan szamoltak mar be olyanrol, hogy vizelettartasi problemaval szenvedett a kutyajuk ivartalanitas miatt, de aztan a gyogyszerek tokeletesen rendbe hoztak.

Viszont lehet mas oka is ennek, peldaul hugyuti fertozes, ami lehet felfazastol is akar.

Amint tudod, vidd el orvoshoz, de valoban nem olyan surgos, hogy ne lehetne vele varni holnapig. Csak kicsit kellemetlen.

2010. ápr. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hévízen lakom. Az a baj,hogy holnap dolgozom (24 órában),ezért szerettem volna még ma megnézetni!Nagyon aggódom érte. Szerencsére egyáltalán nem látszik betegnek (eszik,iszik,játszik,ugyanolyan rosszcsont,mint szokott lenni). Most kamillát főzök neki,hátha segít valamiben...
2010. ápr. 27. 20:45
 6/7 anonim ***** válasza:
én is hévizen lakom.melyik dokit hivtad?
2010. ápr. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekünk is ivartalanítás után 1-2 évre jelentkezett az inkontinencia. Nem azért mert az orvos elrontotta, csupán az eltávolított petefészkek hormontermelése kiesik, és mint nők esetén is menopauza után, előfordulhat inkontinencia. Mi injekciós kúrát kaptunk, de van gyógyszeres kezelés is.

Egyébként lehet más oka is a vizeletcsepegésnek, bepisilésnek (pl.cukorbetegség, felfázás)

De a tünetek alapján ugyanolyan mint a mi esetünkben....

2010. ápr. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!