Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kan vagy szuka nevek a követke...

Kan vagy szuka nevek a következők? És nektek mennyire tetszik?

Figyelt kérdés
Anonym,Anubisz,Aramis,Arlett,Astor,Csebó(k),Csubi,Demi,Evita,Fidó,Gubi(Gubanc)?

2016. nov. 3. 13:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Arlett és Evita szuka nevek, a Demi lehet lány- meg fiúnév is, Anubisz, Aramis, Astor, Fidó fiúnak való nevek, a többi meg uniszex.


Ebből az Arlett tetszik leginkább, mert azt még nem hallottam kutyánál, tehát nem tucatnév, rövid és könnyen megjegyezhető a kutyának is.

2016. nov. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kan: Anonym (nem tetszik), Anubis (nem), Aramis, Astor, Csebók, Csubi, Fidó, Gubanc.

A többi lány név.

Persze tudni kéne milyen fajtához, termetűhöz, stb.

Astorig kb. inkább nagyobb, közepes testűeknek.

2016. nov. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat. :)
2016. nov. 3. 13:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Lány név nekem egyértelműen az Arlett, Demi, Evita.
2016. nov. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Még csak most Haloowen-kor született 9 kiskutyám. Sajnos egy elpusztult. :( Egy kiskant megtartok. Még nem tudom,hogy mekkora lesz. Stafford meg valami más nagyon keverék. Az apa hatalmas,nagyszőrű,csíkos. Az anya közepes,kisszőrű,foltos. A kölyök (amelyiket megtartom) az a fején világosbarna és egyre sötétedik. A farka tövénél már fekete. A farka vége pedig már szén fekete.
2016. nov. 3. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!