Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mekkora es milyen nyakorvet...

Mekkora es milyen nyakorvet vegyek egy labrador kiskutyanak?

Figyelt kérdés

Nemsokara erkezik hozzank egy kis labrador. Oke, h raernek neki akkor venni, mikor mar latom mekkora kell, de sajnos egyenlore poraz es nyakorv nelkul nem fogom tudni kivinni, mert gond van a kapuval, raadasul ugye pl. az allatorvoshoz is setalunk.

Akinek labradorja van, kb mekkora kellhetett neki kolyokkent? Es milyen fajtat ajanlotok? Inkabb bor vagy a szines muanyagok?

Illetve mekkora szobakennelt lenne erdemes venni neki? (Ertelem szeruen amit majd felnottkent is tud hasznalni)

Elore is koszonom!



2016. nov. 4. 11:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Bár nekem nem labradorom van, de én eddig mindig Trixie szövet nyakörvet használtam, nagyon jók, a csatjuk baromi erős, sosem nyíltak szét. Labradornak szerintem az M-L méret kéne, ez 35-55cm között állítható. Van többféle típus belőle: extra puha, vízálló stb. Nekünk most Trixie Woof nyakörvünk van, ez vízlepergető. ;)
2016. nov. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!