Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen és mennyi kaját kell...

Milyen és mennyi kaját kell adni egy labrador kiskutyának pontosan? Hogy egészséges legyen és ne hízzon el.

Figyelt kérdés
Hogy egészséges legyen és ne hízzon el.

2014. szept. 28. 17:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Elsőre a tenyésztő ad hozzá kezdésnek abból a tápból, amit otthon evett. Utána , ha akarsz választasz másikat. A tápokhoz van etetési utasításuk Súlyra, korra, napi adagban, amit el kell osztani először 3 részre naponta.
2014. szept. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én a Josera Kidset ajánlom 12 hónapos koráig, aztán válthattok márkát, de a Josera Kids az egyik legjobb kölyöktáp, az én Labim is ezt eszi. :)

A hátulján van az etetés súlyra és hónapra lebontva.

8 hetes korától 3 hónapos koráig 4x vagy 5x kapjon enni.

3 hónapos korától 6 hónapos koráig 3x, és végül féléves korától 1 vagy másfék éves koráig 2x. De egyébként egy-másfél év után is meglehet tartani a napi kétszeri etetést, mert kevesebb az esélye a gyomorcsavarnak.

A napi adagot oszd el annyi felé amennyi felé kell. Én javaslom, hogy inkább a 30 kg max grammját kapja, mint a 40 kg közepét, vagy minimumát. Soványan kell tartani kiskorában, mert nagytestű lesz. Szerintem nem néznek ki jól a 35 kg +-os Labik, bár a magasság is számít.

2014. szept. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!