Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Brit Care Junior Large Breed...

Brit Care Junior Large Breed Lamb & Rice vagy Brit Care Endurance?

Figyelt kérdés

Van egy 10 hónapos, vizsla keverék, ivartalanított szuka kutyám. Most Brit Premium Junior Large Breed tápot eszik, de nem vagyok megelégedve vele (hullik a szőre,sokat vakarózik, nyalja a lábát, rengeteget kakál és sokszor hígat), szerintem a csirkére allergiás, ezért szeretnék care-re váltani. Igazi vizsla természete van, 4-5 órát szaladgál naponta (labdázunk és más kutyákkal hancúrozik) és majd később szeretnénk agilityzni is, ezért gondoltam a sportos tápot, viszont ha jól tudom ebből nincs junior..

Szerintetek még adjam neki a junior tápot a sportosat elég lesz majd akkor ha már felnőtt? Melyik a jobb táp? Melyik éri meg jobban? Milyen tapasztalaitok vannak ezekkel a tápokkal? (Tudom, hogy minden kutya más és ezt nekem kell kitapasztalnom, de érdekelnek a személyes tapasztalatok is) Étvágyával szerencsére nincs gond, mindent megeszik. :)

Legszívesebben nyerseznénk, de sajnos nem megoldható.. :(

Köszi előre is ;)



2016. nov. 4. 21:51
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

A leírt tünetek alapján tuti allergia. A doki mit mond!? Ha szerinte is a csirkére allergiás a Brit Care Junior Large Breed Lamb & Rice jó lehet mivel ezeknek az alapanyagai kevésbé váltanak ki allergiás reakciókat, és a varázsszó itt a kevésbé, mivel ha megnézed az összetevőket pl.: a webtap.hu-n (Brit Care kutyatápok) van benne csirkeszármazék: ÖSSZETEVŐK:Bárány húsliszt, Ground rizs, baromfizsír...stb, mint ahogy a Brit Care Grain-free Junior Large Breed Salmon & Potato-ban, amit szintén kipróbálhatsz az viszont gabonamentes, de annak az összetételében is van csirkeszármazék:

Szárított lazac (35%), burgonyafélék (32%), lazacprotein (13%), csirkezsír...

Előbb az allergiás tünetekre koncentrálj, aztán a sportolásra, képzeld el milyen lehet részt venni egy versenyen, miközben egyfolytában hullik a szőre,sokat vakarózik, nyalja a lábát, rengeteget kakál...

2016. nov. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!