Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezen múlik, hogy megtarthatom-...

Ezen múlik, hogy megtarthatom-e a kutyámat. Mit tegyek, hogy ne legyen büdös a bulldogom, ha hiába fürdetem, a szag mindíg erősebb?

Figyelt kérdés
2008. okt. 5. 09:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nézesd meg egy orvossal vagy kutyakozmetikussal, mert én bűzmirigyre gyanakodnék. Ha nem tud ürülni neki, meggyűlik és attól lehet szagos a kutya. Nem szokott "szánkázni"(tudod, amikor húzza a farát a földön) vagy nem vakarózik többet a megszokottnál?Mert ezek is a bűzmirigyre utalhatnak.
2008. okt. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem a szája büdös? Ha idősebb a kutya,ez elég gyakori. Mindenképp kérdezd meg a dokit!
2008. okt. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Menj el vele állatorvoshoz, mert szerintem is a bűzmirigyével van gond. Szükség esetén kezelik és ott ellátnak egyéb tanácsokkal is.
2008. okt. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szeirntem is bűzmirigy. az állatorvos pár perc alatt kinyomja és már jó is. jobb helyeken még be is spray-zik és jó lesz . de időnként kell nyomni neki de ezt megcsinhálja az állatorvos.
2008. okt. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sőt, a túl gyakori fürdetéstől is büdös lesz a kutya, mivel a víz aktiválja a faggyúmirigyeket, amivel vízhatlanná tehető a bundája. Csak akkor fürdesd ha komoly okod van rá de fél évnél gyakrabban "csak úgy" teljesen felesleges fürdetni. Szájszagot okozhat fogkő, ezt könnyen leszedik, vagy lehet tényleg bűzmirigy, ez se komplikált megoldani.
2009. jan. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!