Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyiért nézi meg átlagban...

Mennyiért nézi meg átlagban egy állatorvos?

Figyelt kérdés
Pár napja van a kutyám két...seb(?). Mindkettő a válla körül helyezkedik el. Viszket is neki. Elég fura...sötét barna színű, és olyan... kiálló, nem egyenletes. De van benne helyenként egy sárgásabb folt is. Olvasgattam, és elég erős a gyanúm, hogy rüh. Anyagilag nem igazán állunk jól, ezért lenne fontos tudnom,hogyha elvinném állatorvoshoz, körülbelül azért, hogy megnézi, és esetleg be is keni valamivel, mennyit kérne. Mi kenjük egy házilag készült olajos nem tudom mivel, egyik rokonunk adta, azóta kevesebbet akar vakarózni, de csak egy szakember segítsége kellene.

2016. nov. 8. 18:39
 1/6 anonim ***** válasza:
64%

Nem tudom, mennyi lehet a vizsgálat plusz gyógyszer, mert nagy a szórás az árak között. Pár ezertől 10-20 ezerig akár.

Viszont tényleg fontos lenne elvinni, és kikezelni, mert ha rüh (vagy pl. gomba), az rátok nézve is fertőző. Ha nagyon sokba kerülne, kérjetek részletfizetést a dokitól.

2016. nov. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elmondásodbol szerintem inkább csak osszeverekedett egy másik kutyával es elfertozodott a seb. Zenyleg tanácsos kivizsgáltatni. Ha nagyon rosszul álltok akkor biztosan van valaki aki kolcsonadna pár ezret.
2016. nov. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Második: nem verekedett kutyával, nem volt előtte sebe. Nincs hely sem, ahol sebet szerezhetne magának. És más állatnál láttam elfertőződött sebet, ez nem olyan. Tényleg nagyon erős a gyanúm a rühre. :/
2016. nov. 8. 19:05
 4/6 anonim ***** válasza:
En altalaban 10et hagyok ott gyogyszerrel ha kis baja van a kutyanak. Pl fulgyuladas hasmenes darazscsipes. Ilyenek voltak. Vizsgalat plusz a gyogyszert mevallt 10nel altalaban
2016. nov. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utolsó, és gyógyszer nélkül nem tudod mennyi? Többen írják nem olyan drága, de sacperkábé csak jó lenne tudni. :/ Holnap után mondjuk megtudom, mert akkora kaptunk az állatorvostól időpontot, de öszvisz 7 ezer forint lesz nálam, remélem ki jövök belőle. Ennél többet nem tudok összegyűjteni. Egy kicsit izgulok miatta. :/
2016. nov. 9. 17:55
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát azért em tudom mert nekunk egy csomoszor arr nem szamolnak fel kulon. Csak a gyigyszerekre. Mindig ugyanoda jarunk uh csak a muszeres vizsgalatokert fizetunk azert nem hogy raneznek.

De talan 3000 ft az az osszeg amire lehet szamitani egy alaposabb vizsgalatnal.

2016. nov. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!