Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A husky szukam jó anya lenne?

A husky szukam jó anya lenne?

Figyelt kérdés
Most egy eves és nemtudom ivarert mar az anyaságra vagy meg kelelene varni veleha tudna valaki ere egy jo valaszt
2016. nov. 9. 05:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

10-es vagyok, kifejteném:

[link]

Ezek közül az egyik leszel te, ha nekiállsz szaporítani, szóval ismétlem nem, NEM lenne jó anya a kutyád.

2016. nov. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
77%

Ezek az információk édeskevesek

Mi a neve a tenyészetnek?

Megmutatod az igazi törzskönyvet?

Megmutatod az igazi oltási kiskönyvet?

Mi lett a tenyészvizsga eredménye?


Ha ezek közül egy is hiányzik akkor EGYÉRTELMŰEN NEM ALKALMAS

2016. nov. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

minek? komolyan kérdezem, miért akarod,hogy kiskutyái legyenek?

nem tűnt még fel,hogy TELE vannak a menhelyek kutyákkal-macskákkal.jóval több gazdátlan állat van, mint ahány gazdajelölt. mi célod van ontani a kiskutyákat a világra?

szerintem legjobban akkor járna mindenki,ha elvinnéd ivartalanítani.a kutyádnak is 1000x jobb lenne és a többi gazdikereső kutyának is, nem vennéd el a helyüket az almoddal.

én teljesen a tenyésztőkre bíznám ezt.semmi szükség egyénileg 0 hozzáértéssel szaporítani.

2016. nov. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Neki nem élmény az anyaság mint nekünk :)

Nekik ez egy megterhelő feladat.

Inkább ivartalaníts. Sok probléma (méhgyulladás,emlő gyulladás, daganat) ellen nagyon jó amik akar később az életébe is kerülhet.

2016. nov. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
26%
Én szerintem nem kelelelelene továb várrni így is már elbuktál egy ellést szóval mihamarább keress egy jó kant nekem van egy beagle kan 3 hónapos szerintem lenne kereslet trikolor törpehúzdkira lenne lóvénk rogyásig.
2016. nov. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!